Pajūryje duris atvėrusioje „Exit vasaros rezidencijoje“ – ir Žilvinas Grigaitis, ir Jonas Nainys

Žilvinas Grigaitis ir Jonas Nainys / „Exit vasaros rezidencijos“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Prabangiausias šio savaitgalio vakarėlis „Exit vasaros rezidencijoje“ priviliojo ne tik šimtus ištikimų klubo gerbėjų, bet ir daug solidžių svečių, susirinkusių į geriausio pajūrio naktinio klubo vasaros startą.

Klubas nustebino pristatydamas tokių visame pasaulyje garbinamų mados vardų, kaip „Stella McCartney“, „Versace Vintage“, „Ted Baker“, „Missoni“, „Swarovski“, „Gilofa 2000“, „Piligrim“, ir nuolat kintančios gatvės mados derinius.

Paskutines stilistikos tendencijas pasaulyje atspindinčiais sprendimais pasirūpino madai neabejingas verslininkas Žilvinas Grigaitis, stilistė Kristina Kalmykova ir plaukų stilistė Edita Gedgaudienė. Ž.Grigaičio debiutas tapo klubo „Exit vasaros rezidencija“ komandos šio sezono įvaizdžiu.

Žilvinas Grigaitis / „Exit vasaros rezidencijos“ nuotr.
Žilvinas Grigaitis / „Exit vasaros rezidencijos“ nuotr.

Daug po pasaulį keliaujantis verslininkas įkvėpimo sėmėsi iš šiuo metu itin madingo prabangos ir unikalumo derinimo. Išskirtiniu stiliaus pojūčiu pasižymintis vyras, derindamas drabužius ir aksesuarus, stengėsi sukurti emociją, įkvepiančią kiekvieną merginą pasisemti idėjų, kaip klube atrodyti skoningai ir efektingai.

„Skirtingi modeliai pasirinkti tam, kad kiekviena mergina rastų savo stilistiką, savo modelį, savo įvaizdį, kad jis įkvėptų atrodyti taip, kaip norisi. Nereikia per daug pastangų, nereikia to perdėto gatvės seksualumo. Ir Palanga gali būti stilinga“, – neabejoja vienu stilingiausių Lietuvos vyrų vadinamas Ž.Grigaitis.

Daugiau vakarėlio akimirkų – nuotraukų galerijoje:

Prabangus vakarėlis „Exit vasaros rezidencijoje“ (95 nuotr.)
+89

Skaitykite daugiau