Pajėgiausias Europoje vyras Vidas Antonovas pretenduoja į Guinnesso rekordų knygą

Vidas Antonovas su dukra Dominyka Europa / Algio Kriščiūno/„Happy 365“ nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2015-07-03 17:47
Tai oficialu – Lietuvoje, Pakiršinio kaime, netoli Baisogalos gyvena vyriausias Europoje tėvas. Naujo žurnalo „Happy 365“ tyrimas įrodė šį faktą, kitas žingsnis – įrašas Guinnesso rekordų knygoje.

Vos keturių mėnesių mažylė Dominyka Europa ne šiaip sau eilinis Baisogalos apylinkių kūdikis, tai tikra sensacija Lietuvos žemėje ir visoje Europoje. Pirmajame naujo žurnalo vasaros numeryje „Atostogos“ skelbia, kad tai vyriausio visame žemyne tėvo dukra.

Žurnalistų užsakytas DNR tyrimas įrodo faktą, kad pensininkas, mafijos tėvu vadinamas 76-erių Vidas Antonovas yra labai pajėgus vyras.

Vido ir Rimos Antonovų šeima jau spėjo nuskambėti Lietuvoje įvairiais rakursais. Jų meilė ir santykiai daugeliui miestuose gyvenančių žmonių atrodo keisti ir egzotiški, kaip kokiais viduramžiais, jau vien todėl, kad porą skiria keturi dešimtmečiai. Jai 36-eri, o jam 76-eri. Jis sportiškas, lieknas, palyginus nedidukas vyrukas. O ji aukšta, stambesnė, charakteringa moteris. 

V.Antonovą dėl ankstesnės jo veiklos daug kas vadina mafijos tėvu. Dar Antonovai pagarsėjo vaisingumu. Vos pradėjo draugauti, nesustojamai į pasaulį ėmė ristis jų mažyliai. Šiuo metu jau turi šešias atžalas.

Algio Kriščiūno/„Happy 365“ nuotr.
Algio Kriščiūno/„Happy 365“ nuotr.

Apie savo nepaprastą pajėgumą Vidas Antonovas kalba nuo neatmenamų laikų. Nors laikas bėga, amžiaus skaitliukas sukasi, jis nė kiek nesilpsta. Seksu Vidas ir šiandien gali užsiimti tris, gal net keturis ar penkis kartus per parą, kad ir pažadintas vidury nakties. Ir ne iš reikalo, o iš didelio noro.  

„Vaikų dar bus ir ne vienas, nežadu sustoti. Sveikata gera, viskas pas mane veikia kaip jaunystėje, gal net dar geriau. Nesąmonė tos „viagros“... Kam man reikia? Aš iš vis vaistų negeriu, jokių tablečių, vitaminų, papildinių. Nieko!“, – atvirame interviu nepasikuklino girtis V.Antonovas.

„Aišku džiaugiuosi dėl rekordo, bet svarbiausia, kad nustos žmonės abejoti mumis. Nes kaime netikėjo, kad aš tos mergaitės tėvas. Galvoju, kad tai dar ne paskutinis rekordas. Noriu su sportu kažką padaryti, nes pajėgus esu kaip jautis. Ne kiekvienas jaunas pacanas tiek galėtų pavaryt“, – žada Vidas.

Algio Kriščiūno/„Happy 365“ nuotr.
Algio Kriščiūno/„Happy 365“ nuotr.

Atlikti tyrimą „Happy 365“ žurnalistui Orijui Gasanovui ir fotografui Algiui Kriščiūnui padėjo Laboratorinių tyrimų lyderis Lietuvoje – laboratorija „Medicina Practica“. 

Medžiaga tyrimui buvo paimta Šiaulių padalinyje, tada viskas iškeliavo į Ameriką, kur vietos specialistai patvirtino, kad Vido ir mažylės jo dukros Dominykos Europos DNR sutampa. Kitas šeimynėlės žingsnis – pelnyti Guinnesso rekordą, ir papulti į garbingą rekordų knygą.

Vyresnio tėvo Europoje iki šiol rekordus registruojančios tarnybos nėra užfiksavusios.

Daugiau apie šios šeimos gyvenimą skaitykite žurnale „Happy 365“. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai