Pagrindinio „Du balsai – viena širdis“ prizo nugalėtoją nulems žiūrovai

Ruslanas su seserimi Viktorija / LRT nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-04 10:42
Šeštadienį 21 val. LRT televizijos žiūrovai išvys ypatingai azartišką nuoširdžiausio muzikinio projekto „Du balsai – viena širdis“ finalą. Į kovą dėl pagrindinio prizo stos penkios šeimyninės poros, o projekto gerbėjai turės išskirtinę teisę nulemti laimėtoją.

Neįtikėtino populiarumo sulaukęs šou kerta finišo tiesiąją. Į kovą ant scenos kils keturi kraujo ryšiais susiję duetai. Tai: mama ir sūnus Aurelija ir Rapolas Kęstutis Meškauskai, mama ir dukra Gražina Krikščiūnienė ir Reda Venediktova, brolis ir sesuo Ruslanas Kirilkinas ir Viktorija Koblova bei žiūrovų balsavimų į konkursą grąžinti žemaičiai tėtis ir dukra Gedeminas ir Inga Jepšai.

Yra galimybė, kad į sceną lips ir penktoji pora, bet ji – staigmena projekto gerbėjams. Kaip ir žiūrovai, komisija turėjo galimybę vieną iškritusią porą grąžinti į projektą. Vis dėlto, ar tokia teise Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep, Katažina Zvonkuvienė ir Mantas Stonkus pasinaudos ir, jei taip, kurį duetą nuspręs grąžinti, paaiškės tik šeštadienio vakarą.

Svarbiausia šeštadienio misija teks nuolatiniams muzikinio šou „Du balsai – viena širdis“ gerbėjams bei žiūrovams. Tik jie nulems, kuri pora yra verčiausia nugalėtojo titulo ir kelionės į tikrąją žvaigždžių kalvę – Holivudą.

Pirmojo „Du balsai – viena širdis“ sezono nugalėtojų Kleopatros ir Sofijos Vasilevskyčių, neseniai grįžusių iš Niujorko, duetas, daugybė kitų staigmenų ir kova dėl svarbiausiojo titulo – jau šį šeštadienį 21 val. per LRT televiziją. 

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai