Pagrindinės erotinių sapnų reikšmės

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-29 21:00
Sapnų valdyti mes negalime, todėl kartais galime likti nustebę po erotinio sapno, pavyzdžiui, su žmogumi, kurio negalime pakęsti.

Jeigu susimąstėte, ką galėtų reikšti jūsų erotinės svajos, į pagalbą atskuba psichologas, sapnų ekspertas ir knygos The Complete A To Z Dictionary Of Dreams: Be Your Own Dream Expert autorius Ianas Wallace‘as.

Štai kaip jis aiškina pagrindines erotinių sapnų reikšmes.

Sapnuojate, kad išduodate vyrą

Tokie sapnai dažniausiai reiškia pasitikėjimo trūkumą, tačiau ne jūsų santuokoje: „Tai susiję su tuo, kad sapnuotojas praranda viltį dėl savo paties patrauklumo, patiria tam tikrus išgyvenimus, kurie priverčia jį mažiau pasitikėti savimi, nejaučia užtikrinimo“, – tikina psichologas. Nesvarbu su kuo tai bebūtų susiję – darbu, išvaizda, nesėkmėmis, tačiau esmė viena: reikalaujate per daug kitų palaikymo ir įvertinimo.

Seksas su tos pačios lyties asmeniu

Pasak psichologo, tai reiškia, kad esate patenkintas savo kūnu, tolerantiškas savo įsitikinimams, moralei ir sau, kaip žmogui. Tačiau tai ne viskas. Gali būti, kad tai atspindi jūsų kaip tėvų, sutuoktinių, darbuotojų rizikingą ir drąsią pusę.

Seksas su žmogumi, kuris neturi veido

„Veidas simbolizuoja identitetą, taigi seksas su žmogumi, kuris jo neturi, gali reikšti, kad kažkas jus traukia, sukelia tam tikrų jausmų, tačiau jūs dar neatradote, kas tai galėtų būti“, – tikina I. Wallace‘as.

Kitais žodžiais tariant, tai kvietimas stebėti aplinką, imtis veiksmų, kad identifikuotumėte savo traukos objektą ir galėtumėte ryžtis kitam žingsniui.

Geriausių draugų seksas

Tai gali atrodyti keistai, tačiau psichologas tikina, kad tokios fantazijos atkeliauja tuomet, kai mums iš tikrųjų patinka tam tikros draugo ypatybės. Taigi, didelės problemos čia ieškoti nereikėtų, nebent jaučiate, jog kažkuriam iš jūsų draugystę pakeitė gilesni jausmai.

 

Patiriate orgazmą

Jeigu savo erotiniame sapne patiriate orgazmą, tuomet tai reiškia, kad ir realybėje artėjate prie šitos jausenos, tikina tyrimai. Ekspertai sako, kad greito akių judėjimo (REM) miego stadijoje moteris patiria tam tikrus pokyčius, susijusius su vaginos lubrikacija, padidėjusiu klitoriu. Jeigu tuo metu jus aplanko erotinė patirtis, belieka tik tuo pasinaudoti.

Taip pat skaitykite: Mitai ir tiesa apie priklausomybę nuo sekso

Seksas su bendradarbiu, kurio negalite pakęsti

Pasak psichologo, gali būti, kad jūs esate labai pavydus žmogus, t. y. pavydite bendradarbio talento, tam tikrų bruožų savybių ir pykstate, kad jis yra puikus, o jūs ne.

Seksas su įžymybe

Ianas Wallace‘as sako, jog ši svaja – tiesiog jūsų ilgai trunkančios fantazijos atspindys; galbūt jūs iš tikrųjų svajojate apie seksą su karšta įžymybe. Taip pat tai gali reikšti, kad jūsų gyvenime viskas einasi it sviestu patepta ir jūs turite visas galimybes, kad sektųsi dar labiau.

Naujausi straipsniai