Pagerėjo vėžiu sergančios Žanos Friskės sveikatos būklė

Žana Friskė / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Žanos Friskės (39) prodiuseris Andrejus Šlykovas pranešė, kad atlikėjos sveikatos būklė pagerėjo. A.Šlykovas gerbėjus informavo apie Žanos būklę, norėdamas išsklaidyti pasklidusius gandus, kad ji mirė Vokietijos klinikoje.

Prodiuseris paragino Ž.Friskės gerbėjus netikėti paskalomis ir nuolat tikrinti žiniasklaidoje pasirodančią informaciją, rašo Ntrtv.ru.

„Informacija apie tai, kad Žana mirė yra gandų lygio. Jos būklė yra pagerėjusi, balsas – linksmas ir ji jaučiasi gerai“, – pasakojo prodiuseris. A.Šlykovas prašė paprašė žiniasklaidos nerašyti tiesą atitinkančių straipsnių ir nespekuliuoti atlikėjos liga.

Portalas Žmonės.lt primena, kad dainininkei diagnozuota glioblastoma – viena iš agresyviausių smegenų vėžio formų. Vėžys atlikėjai diagnozuotas pernai metų balandį, po sūnaus Platono gimimo. Berniukas šiuo metu gyvena Maskvoje su Ž.Friskės tėvu. Jos šeimos nariai – motina, sesuo ir vyras Dmitrijus Šepeliovas šiuo metu Niujorke kartu su Žana.

Vos pasklidus žiniai apie Ž.Friskės ligą, pirmas kanalas bendradarbiaudamas kartu su Rusijos labdaros fondu per parą surinko daugiau kaip 60 milijonų rublių, kurie bus skirti vėžiu sergančios atlikėjos gydymui.

 

Skaitykite daugiau