Pagausės muzikanto Ramūno Difarto šeima: dainininkė Aušra Difartė laukiasi antro vaiko

Aušra ir Ramūnas Difartai / Asmeninio archyvo ir „Ilya Yakover photography“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-23 09:55
Muzikos bei tekstų autoriaus, grupių „Rebelheart“ ir „Dreams“ įkūrėjo Ramūno Difarto bei jo žmonos, scenos partnerės Aušros Difartės šeimoje greit gims antrasis vaikas. Pirmagimis Oskaras turės sesę arba brolį.

Šis laukimas Aušrai – ypatingas. Dainininkė laukiasi tuo pačiu metu kaip ir jos bičiulė, tapytoja bei visažistė Gintė Ramutytė.

Moteris sieja ne tik kūrybiniai projektai ar meilė menui, bet ir dar viena, mažiau tikėta aplinkybė – abi vaikelių turėtų susilaukti tą pačią dieną. 

„Su Aušra jau radome daug ką bendro – vaikelių lytys, jų gimimo datos ir net nėščiųjų sloga“, – su šypsena kalba G.Ramutytė.

Tiek Gintė, tiek Aušra jautriojo laikotarpio akimirkas nusprendė įamžinti pavasariškoje fotosesijoje.

„Tai lyg ir mūsų kūdikėlių sutiktuvių šventė, nes mažai vilties, kad per mėnesį karantino ribojimai baigtųsi ir ją galėtume paminėti didesnėje moteriškoje kompanijoje“, –  sako pašnekovės.

Aušra Difartė su sūnumi Oskaru / Asmeninio archyvo nuotr.
Aušra Difartė su sūnumi Oskaru / Asmeninio archyvo nuotr.

Difartai jau augina sunų Oskarą, kuris labai laukia naujojo šeimos nario.

Oskaras mažyliui jau yra sukūręs autorinę dainelę ir kiekvieną savaitę enciklopedijoje perskaito informaciją apie kūdikėlio pokyčius.

„Jai labai smalsu, kaip vaikutis vystosi. Paskaito apie tai ir mums papasakoja“, – sako A.Difartė.

Palyginus abu nėštumus, dainininkė patvirtina – jie tikrai skirtingi.

„Ir abu – labai laukti“, – sako būsima mama.

Aušra Difartė su sūnumi Oskaru / Asmeninio archyvo nuotr.
Aušra Difartė su sūnumi Oskaru / Asmeninio archyvo nuotr.

Su nekantrumu susitikimo su pirmagimiu laukia ir G.Ramutytė.

„Norisi šimtu procentų viską atiduoti mažyliui. Daug skaitau, domiuosi, bet neabejoju, jog realybėje bus visokiausių pamokų, kurias teks įsisavinti“, – neslepia pašnekovė.

Nėštumą ji vadina gana lengvu ir pajuokauja, jog vienintelis ryškesnis pokytis – noras „sausų“, kuo paprastesnių saldumynų – traškių riestainiukų ar sausainių.

Gintė Ramutytė / Asmeninio archyvo nuotr.
Gintė Ramutytė / Asmeninio archyvo nuotr.

Laukdamasi Gintė rečiau tapo, o dažniau muzikuoja. Tiek jos, tiek Aušros pilveliai itin reaguoja į aplinkos garsus, juos pasiekiančias melodijas.

Fotosesija Raudondvaryje įsikūrusioje studijoje „Kai važiuoja stogas“ tiek Gintei, tiek Aušrai yra jų bendros bičiulės dovana.

„Juk kūdikių sutiktuvių vakarėlius įprastai ir rengia draugės“, – su šypsenomis kalbėjo būsimos mamos, pridurdamos, jog į Raudondvarį dar grįš per mažylių krikštynas, gimtadienius ar kitokias šventes.

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama