Pagausės Aušros ir Mariaus Povilo Elijo Martynenko šeima: „Buvo ir pasimetimo, ir sumaišties“

Aušra ir Marius Povilas Elijas Martynenko su sūnumi Emanueliu / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-12-01 18:31
Prieš kiek daugiau nei metus šeimą sukūrę menininkai Marius Povilas Elijas ir Aušra Martynenko greit sulauks šeimos pastiprinimo. Žmonės.lt pora patvirtino, jog pavasarį jau turėtų sūpuoti antrąjį vaikelį.

Praėjusių metų rugpjūtį gimusį sūnų Emanuelį auginanti menininkų pora džiaugiasi gyvenimo jiems atsiųsta dovana – greit namuose krykštaus dar vienas mažylis, kurio tėvai be galo laukia.

„Ne iš karto supratome, jog turėsime antrą vaikelį, Aušrą ėmė kamuoti toks specifinis rytinis blogumas. Manėme, gal dėl streso darbe, neišsimiegojimo, vitaminų trūkumo. Nė vienas nesitikėjome, net domėjomės, kokių čia maisto papildų įsigyti, kad organizmas sustiprėtų. Na, ir vieną dieną žmona galiausiai sugalvojo atlikti nėštumo testą. Tuo metu aš virtuvėje ploviau indus, kai ji man parodė teigiamą testo rezultatą. Iš pradžių nesuvokiau, kas įvyko, praėjo keletas sekundžių, kol į galvą prisibeldė mintys ir tie rodmenys tapo aiškūs. Netrukus ėmiau juoktis, apėmė toks geras, šiltas jausmas. 

Kol esame pradėję kelionę ir ji vis dar tęsiasi, visai smagu į ją įtraukti dar vieną pakeleivį

Aišku, buvo ir pasimetimo, ir sumaišties. Galiausiai pagalvojau: pats užaugau su metais vyresniu broliu, o kol mes su Aušra esame tame pačiame kinkinyje, tose pačiose rogėse – puiku. Nežinau, kaip būtų, jeigu būtų, bet po kokių penkerių metų tikriausiai ne viskas atrodytų taip paprasta. Kol esame pradėję kelionę ir ji vis dar tęsiasi, smagu į ją įtraukti dar vieną pakeleivį“, – Žmonės.lt pasakojo M.P.E.Martynenko.

Aktorius išdavė, kad sūnus Emanuelis turės jaunesnį brolį.

Marius Povilas Elijas Martynenko ir Aušra Giedraitytė / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka
Marius Povilas Elijas Martynenko ir Aušra Giedraitytė / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka

„Pirmadienį sužinojome, kad Aušra laukiasi berniuko. Jaunėlis į mūsų šeimą atkeliauti turėtų balandį“, – sakė pašnekovas.

Kalbėdamas apie dabartinę situaciją ir laukimo periodu tenkančius iššūkius M.P.E.Martynenko tikino – neramumų dėl ateities yra, tačiau jie šeimos visiškai negąsdina.

„Nėra žmonių be rūpesčių. Šiuo metu įsirenginėjame namus, o dabartinė situacija pasaulyje tokia, kad ir kultūros sritis, kuriai su Aušra priklausome, labai nukentėjusi. Bandome suprasti, kaip čia geriau turėtume elgtis ir ką daryti, kaip viską planuoti. Visuomet prisimenu savo mamą, kuri viena išaugino du vaikus. Jai buvo dvigubai sunkiau. Jokių sauskelnių, o dar kai gimiau aš, 1993 metais, Vilniuje ir šiltas vanduo dingo. Pagalvoju, na, velniškai sunku turėjo būti. Ir aš tikrai galėčiau dėl kažko skųstis, tačiau susilaikau, nes visgi, situacija kitokia“, – atviravo menininkas.

Aušra tikino besijaučianti gerai ir su nekantrumu laukianti susitikimo su naujuoju šeimos nariu.

„Grožį tikimės pamatyti pavasarį, na, o mano savijauta dabar – puiki. Kol kas dirbu, bet su mažyčiu nekantrumu imu laukti motinystės atostogų“, – kalbėjo menininkė.

Aušra ir Marius Povilas Elijas Martynenko su sūnumi Emanueliu / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Aušra ir Marius Povilas Elijas Martynenko su sūnumi Emanueliu / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Primename, jog Aušra bei Marius Povilas Elijas Martynenko susituokė 2019-ųjų liepą. Abu tuomet sutarė, kad vestuvės bus kuklios, be pompastikos ir nereikalingų atributų. Šventėje dalyvavo poros artimieji ir draugai.

Tuoktuvių ceremonijai Bernardinų bažnyčią jaunieji pasirinko ne šiaip sau – M.P.E.Martynenko nuo 12 metų yra šios bažnyčios bendruomenės narys. 

Menininkas prisipažino, kad vestuvių planuoti ilgai nereikėjo, o jį patį trikdo daugelis papročių, susijusių su vestuvių iškilmėmis, todėl norėjo, kad šventė būtų itin paprasta.

Mariaus Povilo Elijaus Martynenko ir Aušros Giedraitytės vestuvės/ Gedmanto Kropio/ „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Mariaus Povilo Elijaus Martynenko ir Aušros Giedraitytės vestuvės/ Gedmanto Kropio/ „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Aš svarsčiau apie galimybę iškelti įspūdingą, ekstravagantišką šventę su specialiaisiais efektais. Daugelis scenarijų atkrito. Tuo svarstymo laikotarpiu dar perskaičiau apie vieną tyrimą. Jį atliko ekonomikos profesoriai Andrew Francis-Tan ir Hugo M.Mialon. Jie tyrė virš 3 000 susituokusių žmonių. Jų tyrimas atskleidė, kad kuo daugiau žmonės išleidžia vestuvėms, tuo didesnė tikimybė, kad jie išsiskirs“, – tuomet kalbėjo menininkas. 

Vestuvės vyko, kai Aušra laukėsi jųdviejų pirmagimio, sūnus Emanuelis gimė prabėgus beveik dviems savaitėms po šventės.

Naujausi straipsniai