Pagausės Johno Legendo šeima: Chrissy Teigen ir vėl laukiasi

Chrissy Teiges su Johnu Legendu ir jųdviejų vaikais Luna ir Milesu / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Dainininkas, daugkartinis „Grammy“ laureatas Johnas Legendas (41) ir amerikiečių modelis, TV laidų vedėja Chrissy Teigen (34) greit susilauks vaikelio, pranešė „People“.

Pirmosios užuominos apie greit pagausėsiančią šeimą buvo matomos naujausiame Johno Legendo vaizdo klipe, pasirodžiusiame ketvirtadienį.
 
Vaizdo įraše „Wild“ porelė primena pasauliui apie savo meilę ir kai pabaigoje sustoję jiedu stebeilijasi į vandenį, Johnas Legendas uždeda ranką Chrissy ant pilvo ir atskleidžia žavią naujieną.

Dar prieš šią premjerą internetinė svetainė VEVO savo oficialioje „Twitter“ paskyroje pajuokavo, kad klipo žiūrovų laukia gražus siurprizas. Gerbėjai netruko pastebėti naujienų ir sveikinimai komentarų skiltyje pasipylė tarsi iš gausybės rago.

Primename, kad J.Legendas ir Chrissy Teigen augina ketverių metų dukterį Luną ir dvejų sūnų Milesą.

Chrissy Teigen ir John Legend su dukra Luna / „Scanpix“ nuotr.

Šiais metais Johnas Legendas pristatė naujausią savo albumą „Bigger Love“. Dėl įtempto darbo jis net buvo pramintas karantino žvaigžde.

„Albumo dainas įkvėpė mano gyvenimo meilės: žmona, šeima ir turtinga juodaodžių muzikos tradicija, kuri padėjo man tapti man tokiu atlikėju, kokiu esu dabar“, – pristatydamas naujausią darbą kalbėjo J. Legendas.

Visos dainos, anot muzikanto, buvo parašytos iki pasaulinės pandemijos ir protestų, susijusių juodaodžių teisėmis, JAV.

Savo dainas Legendas dedikavo žmonai ir kovojantiems už juodaodžių teises broliams ir sesėms.

Chrissy Teigen ir Johnas Legendas (38 nuotr.)
+32
Skaitykite daugiau