Pagausės futbolininko Ernesto Šetkaus šeima: žmona Beatričė laukiasi antro vaiko

Ernestas Šetkus su žmona Beatriče ir dukra Liepa / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-02 12:03
Izraelyje žaidžiantis, 2019 metais geriausiu Lietuvos futbolininku išrinktas Ernestas Šetkus (35) su žmona Beatriče Šetkiene (27) laukia šeimos pagausėjimo.

Beer Ševos miesto „Hapoel“ futbolo komandoje žaidžiančio vartininko Ernesto Šetkaus žmona Beatričė Žmonės.lt prisipažino, kad visas laukimosi periodas – lengvas. Moteris visuomet sveikai valgė ir daug jėgų skyrė sportui, būtent todėl nei pirmasis, nei antrasis nėštumai jai neatnešė jokių iššūkių. 

Kai laukėsi pirmojo vaiko, B.Šetkienė aktyvia veikla užsiėmė iki pat gimdymo. Tad nenuostabu, kad ir per karantiną, jau antorjo nėštumo metu, ji sporto neapleido. Futbolininko mylimoji atviravo, jog kone sunkiausiu išbandymu Izraelyje gyvenančiai šeimai tapo prieš kelis mėnesius įvesti apribojimai, dėl kurių jie negalėjo nutolti nuo namų, laisvai vaikščioti gryname ore. Griežtos karantino taisyklės trumpam visus įkalino namuose. 

Beatričė ir Ernestas Šetkai su dukra Liepa / Asmeninio archyvo nuotr.
Beatričė ir Ernestas Šetkai su dukra Liepa / Asmeninio archyvo nuotr.

Žinomas Lietuvos vartininkas su komanda nesitreniravo, todėl visą laiką jiedu su Beatriče leido keturiese – su dukra Liepa ir greit į šį pasaulį ateisiančia antrąja atžala.

Tris kalbas mokanti mažylė Liepa vos sužinojusi, kad turės brolį ar sesę, ėmė kasdien apie tai kalbėti.

Beatričė ir Ernestas Šetkai su dukra Liepa / Asmeninio archyvo nuotr.
Beatričė ir Ernestas Šetkai su dukra Liepa / Asmeninio archyvo nuotr.

„Liepa jau didelė, viską puikiai supranta, sąmoningai laukia broliuko. Labai didžiuojasi savo būsimu vyresniosios sesers vaidmeniu. Mes su ja apie tai išties labai daug kalbame, stengiamės, kad būtų pasiruošusi visiems kūdiškiesiems rūpesčiams ir džiaugsmams“, – portalui Žmonės.lt pasakojo B. Šetkienė.

Beatričė Šetkienė su dukra Liepa / Asmeninio archyvo nuotr.
Beatričė Šetkienė su dukra Liepa / Asmeninio archyvo nuotr.

Greit šeimos pagausėjimo sulauksiančiam Ernesui futbolo sezonas buvo pratęstas iki liepos vidurio, o kada prasidės naujas – neaišku.

„Net nesame tikri, ar kitąmet liksime Izraelyje, todėl dar nežinau, kur gimdysiu antrą vaikelį. Tačiau ir tai manęs nebaugina – laukdamasi Liepos septintą nėštumo mėnesį maniau, kad gimdysiu Turkijoje, bet pasikeitus planams grįžome į Lietuvą, čia galiausiai ir tikėjausi susilaukti pirmagimės. Visgi mažylė pasaulį išvydo Olandijoje, kurioje Ernestas buvo pakviestas žaisti. Ir ką? Ogi nieko! Viskas priklauso nuo požiūrio į susiklosčiusią padėtį. Mes mokame prisitaikyti, atsipalaiduoti ir mėgautis akimirkomis kartu. Tada tikrai niekas nebaisu“, – tikina Beatričė.

 

Naujausi straipsniai