Pagausėjo verslininko Mykolo Lepeškos ir jo žmonos Dominykos šeima: pora sūnui jau išrinko vardą

Mykolo Lepeškos ir Dominykos Venciūtės vestuvės/ Dariaus Kučio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-28 14:16
Verslininkas, gastro aptarnavimo įmonės „Kūno kultūra“ vadovas, „zero mile“ restorano „Vilkinė“ bendraįkūrėjas Mykolas Lepeška ir socialinių mokslų daktarė, dėstytoja, asmeninio prekės ženklo ir rinkodaros konsultacijų projekto „Persona Cognita“ įkūrėja Dominyka Venciūtė susilaukė sūnaus.

Pora naujiena pasidalijo socialiniame tinkle. Sūnui jiedu suteikė graikų kilmės vardą Teodoras. 

Džiugia naujiena Mykolas pasidalijo socialiniuose tinkluose. „Urbi et orbi! (liet k. – Miestui ir pasauliui) Šiandien lyg meškiukas rudnosiukas į pasaulį atėjo Teodoras Lepeškiukas. Iškart nurovė 10 balų ne tik pagal mus, bet ir pagal Apgar skalę. Įdomios kelionės, sūnau“, – džiaugėsi verslininkas. 

 

Primename, kad Mykolas ir Dominyka susituokė paskutiniąją 2019-ųjų vasaros dieną. Poros vestuvėse dalyvavo 120 svečių. Tuoktuvių ceremonija vyko privačioje terasoje Vilniaus centre, nuo kurios matyti visa miesto panorama. „Nenorėjome tuoktis nei bažnyčioje, nei santuokų rūmuose, todėl pasirinkome neutralią vietą“, – tuomet pasakojo Mykolas.

 

 Mykolo Lepeškos ir Dominykos Venciūtės vestuvės/ Dariaus Kučio nuotr.
Mykolo Lepeškos ir Dominykos Venciūtės vestuvės/ Dariaus Kučio nuotr.

Mykolą ir Dominyką sutuokė artimas jų bičiulis, kapitonas Domas Vyšniauskas. „Kapitonai laivuose, kaip ir pilotai turi teisę atlikti šitą funkciją. Senas geras Hegelis yra pasakęs, kad įsivaizduojamybė yra reali – mes įvaizduosime, kad ši vieta yra mūsų gyvenimo laivas ir, kad kapitonas turi galią mus sutuokti“, – prieš vestuves Žmonės.lt kalbėjo M. Lepeška. 

Mykolas Dominykai pasipiršo Nidos kopose antrų poros draugystės metinių dieną, o jų santuokos ceremonija įvyko prabėgus vos dviems mėnesiams po piršlybų. „Gulėdami kopose vestuves ir susiorganizavome“, – šypsojosi jaunikis.

Temos:
Aktualu Šeima

Naujausi straipsniai