Pagausėjo britų grupės OMD nario Paulo Humphreys šeima: žmona Rūta pagimdė dukrą

Rūta Degutytė-Humphreys ir Paulas Humphreys / Asmeninio archyvo nuotr.
Rūta Degutytė-Humphreys ir Paulas Humphreys / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-02-24 17:23
AA

Garsios britų elektroninės muzikos grupės OMD ( „Orchestral Manoeuvres In The Dark“) vienas įkūrėjų Paulas Humphreys ir jo lietuvė žmona, verslininkė Rūta Degutytė-Humphreys sulaukė naujo šeimos nario. Savo laime Rūta pasidalijo su portalu Žmonės.lt.

Dar 2020-ųjų sausį OMD lankėsi Lietuvoje, tuomet grupė minėjo savo veiklos 40-metį. Nedažnai apie asmeninį gyvenimą kalbantys „Orchestral Manoeuvres In The Dark“ nariai apie Lietuvą jau tada žinojo daug, mat vieno iš įkūrėjų, klavišininko Paulo Humphreys, mylimoji kilo būtent iš čia. 

Rūta Degutytė-Humphreys ir Paulas Humphreys / Asmeninio archyvo nuotr.

2018 metais susituokusi su Paulu Humphreys Rūta Degutytė-Humphreys iki šiol šiltai ir mielai bendrauja su savo kraštiečiais. Parfumerijos verslą svečioje šalyje vystanti moteris dalijasi jos šeimą neseniai aplankiusiu džiaugsmu.

Vasario 22-ąją Paului ir Rūtai gimė dukra. 

„Mūsų šeima pasipildė pagranduke – Lily Victoria. Esame pavargę, tačiau labai laimingi“, – sako moteris.

„Tokios nuostabios naujienos juk neslėpsi“, – prideda ji.

Vaikelio pora be galo laukė ir nors teko gimdyti pandemijos akivaizdoje, Rūta tikina, kad jaučiasi puikiai. Tiesa, kelių dienų atgauti jėgas jai prireiks.

Žmonės.lt primena, kad populiari grupė OMD, kurioje muzikuoja Rūtos vyras, susikūrė 1978 m., ją pradėjo du vaikystės bičiuliai Andy McCluskey ir Paulas Humphreys.

„Synthpop“ muzikos stiliaus klasika tapęs debiutinis „OMD“ singlas „Electricity“ buvo išleistas 1979 m. Kiek vėliau daugelyje Europos šalių hitais tapo grupės dainos: „Souvenir“, „Messages“, „Enola Gay“, „Joan Of Arc“ ir didelės sėkmės Jungtinėse Amerikos Valstijose sulaukęs filme „Pretty In Pink“ skambėjęs kūrinys „If You Leave“. 

Praėjusių metų sausio gale žinomi britai surengė savo koncertą ir Lietuvoje. Jų laukusią publiką tuomet jie panardino į „synthpop“ muzikos baseiną.