Pagaliau Leonardo DiCaprio atrado tą vienintelę? Susipažinkite su jo išrinktąja

Leonardo DiCaprio ir Camila Morrone / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-28 19:40
Trečias laimingas bilietas? Pirmąjį Camila MORRONE (20) ištraukė paveldėdama puikią tėvų išvaizdą. Antrąjį – kai mama užmezgė romaną su Alu Pacino (77). Ar bus ir trečias: juk neseniai patvirtinta, kad Camila susitikinėja su Leonardo DiCAPRIO (43).

Gandų apie romaną sklandė nuo gruodžio vidurio: porelė kartu sutiko Naujuosius metus, rodėsi vakarėliuose ir net Ellen DeGeneres gimtadienyje, drauge išvyko romantiškų atostogų. Pradžioje niekas per daug nekreipė dėmesio – DiCaprio keičia ilgakojes blondines kaip pirštines. Tačiau naujausios nuotraukos, kur jiedu pagaliau užfiksuoti susiėmę už rankų, o Camila bučiuoja savo herojų į petį, – tokios įtikimos, kad net norisi, jog ši mergina pagaliau taptų ta vienintele.

Camila – modelis ir pradedanti aktorė, bet jai nereikia praskinti kelio šou pasaulyje (antra vertus, geras užtarėjas niekada netrukdo). Ji tam pasauliui priklauso nuo gimimo: merginos tėvai Lucila Solá (41) ir Maximo Morrone – aktoriai bei modeliai ir perdavė puikų genų rinkinį dukrai.

Tačiau turbūt didžiausias Camilos sėkmės garantas – garsusis aktorius Alas Pacino, su kuriuo jos motina, išsiskyrusi su pirmuoju vyru ir atvykusi į Jungtines Valstijas, susipažino 2007 metais. Tada kiek daugiau nei trisdešimties žavingai besišypsanti aukšta brunetė argentinietė nesunkiai apsuko galvą veik keturiais dešimtmečiais vyresniam Pacino.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Aktorius, be kita ko, turintis tris vaikus (dvyniai Antonas ir Olivia net jaunesni už Camilą), tapo tikru tėvu mylimos moters dukrai, kurią augino nuo dešimties metų. Esama versijos, kad pats Alas ir supažindino Camilą ir Leonardo – juk abu aktoriai geri draugai, o DiCaprio itin vertina „Krikštatėvio“ žvaigždės talentą.

Nežinia, ar tokia pagarba išlaikys nepastovųjį Leo šalia Camilos – iki tol nė vienas jo romanas netruko ilgai. Bet Morrone šitie santykiai vis tiek bus į naudą – galbūt tai pasireikš proveržiu kine, apie kurį ji svajoja.

Mergina filmuojasi reklamoms nuo vaikystės, bet rimtų filmų sąrašu negali pasigirti. Antra vertus, jai dar tik dvidešimt, o ji jau suvaidino Bruce’o Willio herojaus dukrą naujajame trileryje „Death Wish“ („Mirties troškimas“). Be to, Camila pozavo Turkijos „Vogue“ viršeliui, žurnalams „Love“ ir „Sports Illustrated“, demonstravo „Moschino“ kolekciją, dirba su garsia modelių agentūra „IMG Models“. Kad ir kaip žiūrėtum – trečias bilietas taip pat laimingas: Leonardo DiCaprio mergina (netgi – buvusi DiCaprio mergina, jei jau ką) – tai, žinote, puiki rekomendacija!

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Temos:
Meilė Aktualu

Naujausi straipsniai