Pagaliau įvyko ilgai lauktas susitikimas: Kembridžo hercogai aplankė sūnėną

Kate Middleton su princu Williamu švenčia Šv. Patriko dieną / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-15 12:54
Princas Williamas ir Kate Middleton pagaliau susitiko su savo sūnėnu Archie.

Karališkoji pora Catherine Middleton ir princas Williamas Sasekso hercogų pirmagimį aplankė praėjus daugiau, nei savaitei po jo gimimo. Meghan Markle ir princo Harry vaikelis pasaulį išvydo gegužės 6 dieną.

Britų karališkosios šeimos atstovas spaudai „People“ patvirtino, jog Kate ir Williamas antradienį nuvyko į Frogmoro namą pasisveikinti su mažuoju sūnėnu. Tą pačią dieną Williamas ir Catherine oficialių vizitų metu aplankė Oxfordo vaikus bei Blečlio parką. Williamas džiugino mažuosius, o Kate apsilankė parke. 

Catherine Middleton ir princas Williamas/Vida Press nuotr.
Catherine Middleton ir princas Williamas/Vida Press nuotr.

Vos gimusį Archie Catherine ir Williamas jau spėjo pasveikinti interviu televizijai metu.

„Didžiuojuosi bei sveikinu savo brolį atvykus į pasaulį, kuriame amžinai trūksta miego“, – tuomet juokėsi Williamas.

„Tai toks ypatingas laikas. Charlotte su Louisu jau atšventė savo gimtadienius ir galiu drąsiai teigti, jog susilaukti vaikelio pavasarį yra be galo gera“, – vyrui su šypsena veide antrino Catherine.

Kaip skelbia britų žiniasklaida, Meghan Markle ir princo Harry sūnus gimė 5 val. 26 min. (Anglijos laiku). Kūdikis svėrė 3,260 kg. Anot spaudos, gimdymas praėjo sklandžiai. Meghan ir naujagimis jaučiasi puikiai. Gimdyme dalyvavo ir princas Harry, kuris dar tą pačią dieną kalbėdamas su žiniasklaida neslėpė susijaudinimo ir dėkojo visiems už palaikymą ir meilę.

Naujausi straipsniai