Pagal griežtą sporto ir mitybos režimą gyvenanti Toma: „Bandyti kūno, kantrybės ir valios ribas tikrai verta“

Sportas namie / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Atvaizdas veidrodyje, kai neturi prie ko prikibti, kai esi patenkintas tuo, ką matai. Štai, kas man yra tobulybė. To siekiu sportuodama kasdien, valgydama tik subalansuotą ir sveiką maistą. Prisižiūriu, ką dedu į burną ir kaip leidžiu laisvalaikį. Bet koks alkoholinis kokteilis penktadienio vakarą mane gali išmušti iš vėžių, o įdėtas dviejų savaičių darbas nueis perniek. Aš taip nerizikuoju. Mano griežtas režimas, intensyvios treniruotės kažkam gali atrodyti beprotiškas būdas save mylėti, bet aš gyvenu taip, kaip noriu.

Darbas su treneriu sporto salėje, kokybiški maisto papildai, švarus, organiškas maistas, keto mityba – tai yra mano įrankiai siekiant tos tobulybės. Nenoriu visą gyvenimą nešioti būtent tą dydį ar sverti būtent tiek ir tiek kilogramų. Man svarbu atrodyti atletiškai, stipriai. Tvirtas kūnas man yra gražu, nes taip atrodydama jaučiuosi geriausiai. Esu laiminga galėdama įrodyti sau ir kitiems, kiek sugeba mano kūnas, kai kiti žavisi manimi, mano pastangomis.

Noriu matyti save atrodančią būtent taip, gyventi be žalingų įpročių ir mylėti savo sveiką ir gražų kūną. Judėjimas man yra laisvė ir sveikata. Kai po tokių treniruočių rytais sunku pakilti iš lovos, žinau, kad pakilsiu, persilaušiu ir po sporto tikrai jausiuosi geriau. Visada taip būna. Persilaužti verta. Spausti iš savęs maksimumą verta. Išbandyti savo kūno, kantrybės ir valios ribas irgi yra verta. Viską, ką galiu daryti siekdama tobulybės, yra verta tų pastangų.

Dalyvauk SMARTHIT rengiamame konkurse SIEKIANTIEMS TOBULYBĖS: papasakok istoriją, kas tau yra tobulybė ir kaip jos sieki. Siųsk savo istoriją, fotosesiją ar vaizdo įrašą el. p. siekiantiems.tobulybes@zmones.lt iki gegužės 23 d.

Tavo gauta istorija bus patikrinta zmones.lt portalo kalbos redaktorių komandos ir jei nepažeis konkurso sąlygų bus publikuota zmones.lt portale per 24 val. nuo jos gavimo el. p. siekiantiems.tobulybes@zmones.lt ir už ją nuo gegužės 24 d. iki birželio 3 d. galės balsuoti portalo zmones.lt skaitytojai.

Pagrindinis konkurso prizas – Apple smart watch Series 3 38mm Silver Aluminum Case with Fog Sport Ban, kuri bus įteikta konkurso nugalėtojui.

Skaitykite daugiau