Padėtas taškas kiaušiniais Ruslaną Kirilkiną per koncertą apmėčiusio baikerio byloje

Ruslanas Kirilkinas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Saulius Chadasevičius
Publikuota: 2016-06-08 16:12
Teismas Vilniuje apeliacine tvarka išnagrinėjo bylą, kurioje baikeris Laurynas Baltrūnas buvo teisiamas dėl išpuolio prieš atlikėją Ruslaną Kirilkiną. Trečiadienio pavakarę teisėjai paskelbė verdiktą: byla jau buvo tinkamai išspręsta Trakuose. Baikeris į kalėjimą nesės, o dainininkas turės pasitenkinti anksčiau jam priteista, o ne 5 kartus didesne kompensacija.

R.Kirilkinas Aukštadvaryje 2014 metų vasario pabaigoje vykusiame koncerte buvo apmėtytas kiaušiniais. Tuomet dainininkas nutraukė savo pasirodymą ir buvo nugabentas į ligoninę, o baikeriui netrukus teko stoti prieš teismą, procesas tęsėsi iki šiol.

Nukentėjusysis R.Kirilkinas apeliaciniame procese reikalavo ne tik nedelsiant sodinti L.Baltrūną į kalėjimą, bet ir priteisti iš jo solidžią 14 481 euro (50 000 litų) kompensaciją.

Dainininkui netiko ankstesnis Trakų rajono apylinkės teismo nuosprendis, kuriuo L.Baltrūnas jau buvo pripažintas kaltu. To, kad baikeriui bausmės vykdymas atidėtas ir nurodyta sumokėti tik 3 000 eurų kompensaciją, R.Kirilkinui nepakako.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Vilniaus apygardos teismas paskelbė, kad tiek atlikėjo, tiek baikerio skundai nepagrįsti.

„Teismas pripažino, kad neturtinės žalos dydis yra tinkamas, atitinka civilinį kodeksą“, – pažymėjo teisėja.

Ji taip pat motyvavo, kad nuteistas baikeris pagrįstai nebuvo pasodintas į kalėjimą. Jis anksčiau neteistas, o dabar jo padarytas nusikaltimas - ne toks ir sunkus. Dar svarbiau, kad L.Baltrūnas charakterizuojamas teigiamai, yra pozityvus, aktyvus bendruomenės narys. Maža to, jis išlaiko net 4 mažamečius vaikus.

Šiandienė teismo nutartis įsiteisėjo nuo jos paskelbimo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai