Padėkos kalboje aktorius Ashtonas Kutcheris prabilo ir apie skyrybas su Demi Moore

Ashtonas Kutcheris / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Amerikiečių aktorius Ashtonas Kutcheris (39) balandžio 9 d. gavo apdovanojimą – jį įteikė Ajovos Valstijos gybernatorius Robertas D.Ray Pillar už darbą su mokyklomis ir fondu „Native Fund”, padedančiu nukentėjusiems nuo stichinių nelaimių.

Pavyzdys, kuriuo verta sekti – taip buvo įvardijama aktoriaus veikla.

Scenoje Ashtonas Kutcheris pasakė emocingą, jautrią 16 minučių kalbą, kurioje netrūko pajuokavimų.

„Tikriausiai aš esu pirmas žmogus, gaunantis šį apdovanojimą – esu tas, kuris buvo apkaltintas įsilaužimu, o bausmė atidėta, tas, kuris vartojo haliuciogeninius preparatus ir tas, kuris laikomas didžiausiu mergišiumi, – sakė aktorius. – Tačiau nesvarbu – laimite ar pralaimite, svarbu, ar pasimokote iš savo klaidų, kaip paskui žvelgiate į pasaulį. Kol jūsų širdyje yra vietos meilei, gerumui, optimizmui, noro siekti tikslo – jums tikrai pasisekė”.

Apdovanojimą aktorius skyrė visiems žmonėms, savo šeimai, tėvams, žmonai – aktorei Milai Kunis, kuri kasdien akina vyra siekti aukštumų.

Mila Kunis / „Scanpix“ nuotr.

„Šį rytą atsikėliau anksčiau ir rūpinausi mūsų vaikais – dvejų metų dukra ir gruodį gimusiu sūnumi. Norėjau, kad žmona pamiegotų, galvojau, kaip nerealiai elgiuosi. Bet ji pabudo ir paklausė: „Ką gi, pavargai? O aš taip kiekvieną dieną“. Ir ji teisi“, – kalbėjo vyras.

Būtent žmona ir vaikai – dukra Wyatt ir sūnus Dimitrijus – aktoriui padėjo suvokti gyvenimo prasmę.

„Kai mudu su žmona tapome tėvais, pirmiausia norėjau paskambinti savo tėvams ir pasakyti, kad kaip gaila, jog anksčiau nesuvokiau, kaip stipriai jie mane myli“, – graudino susirinkusiuosius Ashtonas Kutcheris.

Visi labai nustebo, kai aktorius paminėjo savo buvusios žmonos aktorės Demi Moore vardą. Jie buvo susituokę nuo 2005 iki 2011 m., po skyrybų jis prisipažino apie neištikimybę.

Demi Moore / „Scanpix“/AP nuotr.

„Ir skyrybų patirties gauti man buvo svarbu. Tai negarbinga, bet taip aš supratau savo tėvų skyrybas“, – prisipažino aktorius.

Jis padėkojo ir savo broliui Michaelui, sergančiam paralyžiumi, ankstyvoje vaikystėje ištvėrusiam širdies operaciją.

„Mano brolis dvynys išmokė dalytis: mes dalijomės kiekvieną gimimo dieną, Kalėdas, savo kambariu, drabužiais. Dalinausi viskuo ir net negalvojau, kad galima elgtis kitaip. Brolis man padėjo suprasti, kad meilė – tai ne pasirinkimas, tai duotybė“, – emocingai kalbėjo garsenybė.

Ashtonas Kutcheris su broliu Michaelu / ViDA Press nuotr.

Skaitykite daugiau