Paauglys rado ir grąžino Chriso Hemswortho pamestą piniginę: už gerą darbą gavo 10 tūkst. dolerių

Tristinas Budzynas-Barkeris ir Chrisas Hemsworthas / Video kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-25 21:58
Holivudo žvaigždė Chrisas Hemsworthas (32 m.) neseniai pametė savo piniginę oro uosto kavinėje ir nė neturėjo vilčių jos susigrąžinti, tačiau ją radęs 17-metis Tristinas Budzynas-Barkeris susisiekė su aktoriumi ir grąžino ją. Už gerą darbą paaugliui buvo itin dosniai atsilyginta.

Filmų „Toras“ („Thor“) ir „Keršytojai“ („The Avengers“) žvaigždė šią savaitę dalyvavo laidoje „The Ellen Show“, kur papasakojo, kad į namus (aktoriaus namų adresas buvo užrašytas ant piniginėje buvusių dokumentų) gavo siuntinį iš Tristino – pamestą piniginę ir laišką.

Pasinaudodamas proga, Tristinas laiško pabaigoje paprašė Chriso Hemswortho nemokamų bilietų į „The Ellen Show“ – bilietai į šios itin populiarios laidos filmavimus būna šluote iššluojami.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

„P.S. Mama matė, kad tu dalyvausi Ellen laidoje šią savaitę ir norėjo paklausti, galbūt mes galėtume gauti bilietų“, – „The Ellen Show“ laidoje Tristino laiško pabaigą pacitavo Holivudo žvaigždė.

Šį Tristino prašymą aktorius įgyvendino ir jis kartu su tėvais pirmadienį dalyvavo laidos filmavime. Maža to, laidos vedėja Ellen DeGeneres pakvietė jaunuolį prisėsti šalia Chriso Hemswortho ir papasakoti, kaip jis rado garsaus aktoriaus piniginę ir kodėl jos nepasiliko sau.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Vienas daugiausiai uždirbančių Holivudo aktorių pokalbio metu pasidžiaugė, kad atgavo ne tik piniginę, bet ir joje buvusius pinigus – atsidėkodamas paaugliui, aktorius visus juos ir dar „šiek tiek papildomai“ atidavė jam.

O už gerą darbą Ellen DeGeneres kartu su kompanija „Shutterfly“ padovanojo Tristinui naują piniginę su 10 tūkst. JAV dolerių (8,8 tūkst. eurų), kuriuos jis galės išleisti mokslams.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai