Paaiškėjo „Žmonės“ ir „Volfas Engelman Nealkoholinis“ džentelmeno rinkimų nugalėtojai

Algirdas ir Remigijus Gataveckai laidoje „Džentelmenų pokalbiai“/Irmanto Gelūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Koks yra šiuolaikinio džentelmeno portretas? Į šį ir kitus klausimus su įvairiausių profesijų atstovais net keturis mėnesius laidoje „Džentelmenų pokalbiai“ aiškinosi jos vedėjas Tadas Rimgaila. Pakalbinus šešiolika nepriekaištingos reputacijos vyrų, skaitytojai savaitę balsavo už savo favoritus, o šiandien atėjo laikas paskelbti daugiausia žiūrovų simpatijų sulaukusius pašnekovus.

„Žmonės“ ir „Volfas Engelman Nealkoholinis“ džentelmeno rinkimų nugalėtojais tapo menininkai Algirdas ir Remigijus Gataveckai. Sveikiname! Antrasis daugiausia publikos simpatijų sulaukęs džentelmenas – Justinas Jarutis. Trečioji vieta atiteko Dariui Raubai.

Algirdas ir Remigijus Gataveckai. Irmanto Gelūno nuotr.

Pranešus apie laimėjimą Algirdas ir Remigijus neslėpė nuostabos ir dėkojo už juos balsavusiems žiūrovams.

„Tikėjomės laimėti tiek, kiek tikimės laimėti pirkdami loterijos biletą. Tikimybė nedidelė, bet balsavo daugiau, nes mes du, o visi kiti po vieną“, – juokėsi broliai.

„Gal žmonės balsavo dėl to, kad patiko mūsų samprotavimas, kas yra tikras džentelmenas, jog patinka mūsų veikla? Gal dėl to, kad paveikslai gražūs… Kaip ten bebūtų, projekte buvo kalbinamos tikros asmenybės, smagu papulti šalia jų. Labai džiaugiamės! – sakė Algirdas Gataveckas. – Nesutelpa mano mintys į stalčius, jog aš, augintas kitokiuose namuose, esu išrinktas būtent šio konkurso nugalėtoju. Džiaugiuosi, jog vertinami ir nestandartiniai džentelmenai, ne tik tradiciniai.“

„Džentelmeniškumas yra tam tikras poelgis dėl kitų, kad jie šalia tavęs jaustųsi patogiai ir gerai. Jeigu mes kalbame apie džentelmeną, mes kalbame apie kultūringą žmogų“, – užtikrina broliai ir žada atsisakyti pagrindinio prizo – degustacinės ekskursijos „Volfas Engelman Studijoje“. Vietoje jos menininkai planuoja nuveikti kažką kilnaus ir džentelmeniško, tačiau detales žada atskleisti vėliau.

Kviečiame prisiminti visus laidos „Džentelmenų pokalbiai“ pašnekovus, kurių mintis apie džentelmeniškumą galite išgirsti  čia

Pokalbis su menininkais Algirdu ir Remigijumi Gataveckais:

Algirdas ir Remigijus Gataveckai laidoje „Džentelmenų pokalbiai“ (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau