Paaiškėjo žinoma atlikėjų pora, kuri kovos dėl pergalės „Lietuvos balse“

Vladas Kovaliovas ir Indrė Launikonytė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-20 17:00
Trečiojo LNK muzikinio šou „Lietuvos balsas“ sezono žiūrovai išgirs ne tik naujų dainininkų balsus, bet ir jau pažįstamus. Žmonės.lt žiniomis, šou vėl dalyvaus antrojo sezono žvaigždė Indrė Launikonytė ir grupės „Nacija“ narys Vladas Kovaliovas. Gyvenime pora esantys dainininkai ir „Lietuvos balse“ dainuos duetu.

I.Launikonytė ir V.Kovaliovas, dainuodami duetu, sėkmingai įveikė pirmąjį „Lietuvos balso“ konkurso etapą – „Aklųjų perklausų“. Jųdviejų dainavimo nematydami atlikėjų veidų klausėsi penki šou mokytojai – Inga ir Arūnas Valinskai, Merūnas Vitulskis, Donatas Montvydas ir Katažina Nemycko. Įvertino palankiai – pakvietė tęsti kovą šou. 

Pernai I.Launikonytė dalyvavo antrajame „Lietuvos balso“ sezone, ji atstovavo Ingos ir Arūno Valinskų komandai. Tada dainininkei šou pasisekė puikiai – ji sėkmingai įveikė „Aklųjų perklausų“, „Muzikinių dvikovų“ ir „Nokautų“ etapus, tačiau suklupo „Finalinėse kovose“. 

V.Kovaliovas mylimosios I.Launikonytės pasirodymus „Lietuvos balso“ scenoje pernai žiūrėjo sėdėdamas publikos gretose. Šįmet konkurse scenos vilkas tik debiutuos. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai