Paaiškėjo tikroji Jennifer Aniston ir Justino Theroux skyrybų priežastis

Jennifer Aniston / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-16 20:30
Šią savaitę pramogų pasaulį sudrebino netikėta žinia – po pustrečių metų vedybinio gyvenimo skiriasi auksinė Holivudo porelė Jennifer Aniston (49) ir Justinas Theroux (46). Apie skyrybas pora pranešė per Jennifer Aniston atstovą spaudai.

Pora susilaiko nuo komentarų ir tikina, kad nors ir pasuko skirtingais keliais praėjusių metų pabaigoje, jie išliko gerais draugais. Tuo tarpu jųdviejų draugai jau papasakojo esą tikrąsias Jennifer Aniston ir Justino Theroux skyrybų priežastis.

„Jennifer ir Justinas įsimylėjo stipriai ir labai greitai, nors niekada nebuvo sutverti vienas kitam. Jis – Niujorko hipsteris, mėgęs alternatyvų gyvenimo būdą, o Jennifer gyveno atsiskyrėliškai, kai jiedu pradėjo susitikinėti. Atsiradusi chemija leido jiems lengvai ignoruoti skirtumus“, – „E! News“ sakė neįvardytas informatorius.

Asmenybių nesuderinamumas, o ne ryšį su aktore atnaujinęs pirmasis jos vyras Bradas Pittas, yra tikroji skyrybų priežastis. Būtent skyrybos su Bradu Pittu išmokė Jennifer Aniston išmoko saugoti savo privatų gyvenimą. Anuomet jųdviejų santykiai amerikiečių žiniasklaidoje buvo išnarstyti po kaulelį. Todėl ir dabar Jennifer Aniston nesiteikia komentuoti skyrybų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai