Paaiškėjo, su kuo Inga Jankauskaitė ves „Lietuvos balsą“

Inga Jankauskaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Justina Dirsė
Publikuota: 2013-07-11 16:19
Kaip Žmonės.lt jau rašė, niekam ne paslaptis, kad po ilgos pertraukos į televiziją grįžusi aktorė Inga Jankauskaitė iš TV3 perėjo dirbti į LNK. O paaiškėjus, kad I.Jankauskaitei atiteks „Lietuvos balso“ vedėjos mikrofonas, ne vienam parūpo, kas stos šalia aktorės šiame muzikiniame projekte. Žmonės.lt žiniomis, antruoju „Lietuvos balso“ vedėju taps ilgametis LNK televizijos veidas Rolandas Vilkončius.

Portalui Žmonės.lt susisiekus su R.Vilkončiumi, šis patvirtino, kad nuo rudens televizijos eteryje, šalia aktorės, pasirodys būtent jis.

„Taip, šios žinios tiesa. Man buvo labai malonu gauti tokį pasiūlymą. Projektas išties didžiulis ir viską suderinti – iššūkis, bet labai norint visuomet įmanoma darbus suderinti“, – tvirtino LNK savireklamos direktorius ir TV laidų vedėjas R.Vilkončius.

Ingos ir Rolando vedėjų tandemas – ne pirmasis lietuviškame TV pasaulyje. Rolandas ir Inga kartu 2009-aisias vedė muzikinį projektą „Muzikos akademija“, o 2010–2011 metais jie kartu dirbo vesdami muzikinę laidą „Žvaigždžių duetai“. Apie savo buvusią eterio partnerę Rolandas atsiliepia tik geru žodžiu.

„Labai laukiu, kol ir vėl galėsiu dirbti su Inga. Ji yra puiki partnerė visomis prasmėmis. Pirmiausiai, ji – be galo mielas ir šiltas žmogus. Be to, ji yra absoliuti profesionalė“, – pagyromis aktorę apipylė Rolandas.

Anot TV žiūrovų gerai pažįstamo vyro, jis sekė pirmojo sezono laidas, o ypač – Vytauto Rumšo ir Ugnės Skonsmanaitės darbą. Rolandas pripažino, kad privalo ne tik išlaikyti profesionalų lygį, bet ir praaugti savo pirmtakus.

„Kiekvieną kartą yra ko mokytis iš prieš tave laidoje dirbusių vedėjų. Vytautui ir Ugnei sekėsi tikrai puikiai, dabar tereikia stengtis nenuvilti žiūrovų ir pateisint prodiuserių lūkesčius“, – portalui Žmonės.lt sakė Rolandas.

Kaip Žmonės.lt rašė birželio mėnesį, aktorė Inga Jankauskaitė, pavasarį TV3 televizijoje vedusi „Chorų karus“, nuo rudens dirbs LNK televizijoje.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai