Paaiškėjo, su kuo Beata Nicholson dainuos „Žvaigždžių duetuose“

Beata Nicholson ir „Du Donatai“ / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-09 12:51
Žiūrovai taps neįtikėtinos istorijos liudininkais: visos Lietuvos mylima kulinarė ir knygų autorė Beata Nicholson atsidūrė meilės trikampio viršūnėje, kai dėl jos dėmesio susikovė du vyrai. Abu jie yra atlikėjai ir net tos pačios grupės nariai.

Ši istorija – tai dalis įspūdingo ir aistringo anonso, kuris atskleis dar vieną naujieną apie legendinį, šįmet su ypač dideliu trenksmu grįžtantį LNK projektą „Žvaigždžių duetai“. Atskleista, kad B.Nicholson projekte dainuos su grupe „Du Donatai“.

Donatas Čižauskas ir Donatas Balvočius – būtent šie du atlikėjai ir varžėsi dėl B.Nicholson dėmesio. Laidos anonso filmavime netrūko ne tik emocijų, bet ir besiplaikstančių plaukų bei ore skraidančių plunksnų.

Tiesa, pati B.Nicholson pripažino, kad tokio emocingo anonso filmavimas toli gražu nebuvo lengvas.

„Filmuodamasi pabandžiau įsivaizduoti, kad esu draminio serialo aktorė, šitaip norėjau įgyvendinti savo aktorines ambicijas... bet supratau, kad nebūčiau gera aktorė, nes vis pratrūkdavau juoku, visi mes ten juokėmės, tikrai, buvo labai juokinga“, – kaip visada nuotaikingai po filmavimo kalbėjo B.Nicholson.

„Petraukėlių metu su Donatais dar ir padainuodavome, tada ir supratau, kad mums kartu projekte bus labai smagu“, – pridūrė būsimoji projekto dalyvė.

B.Nicholson partneriai, du Donatai, pripažino taip pat nekantriai laukiantys projekto pradžios. „Kai tik sužinojome, kad mūsų partnerė bus būtent Beata, iškart supratome, kad svorio nei vienas tikrai nebenumesime...“ – juokėsi vaikinai. „Bet ir greito maisto į repeticijas gal nereikės vežiotis“, – su šypsena pridūrė D. Balvočius.

Atrodo, kad toks išplėstinis duetas galės jaustis stipriau vien dėl to, kad dainuos trise. Paklausti, kuo dar tikisi papirkti publiką, Donatai ir vėl atsakė kaip vienas. „Savo paprastumu. Nedarysime nieko, ko nesuprantame, viskas bus nuoširdu. Tiesą sakant, daugiau mums nieko ir nereikia, tik laimėti“, – vėl juoku pratrūko atlikėjai. Daugiau naujienų apie projektą „Žvaigždžių duetai“ ir jame dalyvausiančias įžymybes – jau netrukus!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai