Paaiškėjo, su kokia daina „Euroviziją“ bandys pavergti islandai: lažybininkai prognozuoja aukštą vietą

„Daði & Gagnamagnið“ / Kaja Sigvalda nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Europą vis labiau užplūsta „Eurovizijos“ karštinė. Kovo 13-ąją savo dainą pristatė praėjusiais metais vienais iš konkurso favoritų laikyta grupė „Daði & Gagnamagnið“. Islandijos atstovai ir šįkart nestokojo originalumo.

Žinia, kad į Roterdamą be jokios atrankos keliaus islandų grupė „Daði & Gagnamagnið“ pasklido praėjusių metų spalį, tačiau su kokia daina į „Euroviziją“ keliaus atlikėjai laikyta paslaptyje.

Konkurso gerbėjai su nekantrumu laukė pasirodant vienais iš favoritų laikytos grupės kūrinio. Šeštadienio vakarą paaiškėjo, jog Nyderlanduose islandai atliks kūrinį „10 years“. 

Įdomu tai, kad „Daði & Gagnamagnið“ lažybininkų, dar grupei net nepristačius savo dainos, buvo laikomi favoritais nugalėti 2021-ųjų „Eurovizijoje“.

Tik kovo 12-osios vakarą jie vietą užleido Šveicarijos ir Bulgarijos atstovams, kurie savo dainas jau yra pristatę. 

„Daði & Gagnamagnið“  daina „10 years“:

2020 metais islandų muzikos kūrėjo ir prodiuserio Daði Freyro įkurtos grupės kūrinys „Think About Things“ sulaukė daug dėmesio ir buvo minimas kaip vienas pagrindinių pretendentų laimėti „Euroviziją“. Pagrindiniais jų konkurentais tuomet buvo laikomi „The Roop“ ir rusų grupė „Little Big“.

„Daði & Gagnamagnið“ daina „Think About Things“:

Skaitykite daugiau