Paaiškėjo serialo „Choras“ aktorės N.Riveros mirties aplinkybės

Naya Rivera / Scanpix nuotr.
Autorius: BNS ir Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-12 12:47
Paaiškėjo serialo „Choras“ žvaigždės, aktorės Naya Riveros, mirties detalės, praneša „People“.

Apie N.Riveros dingimą buvo pranešta penkiomis dienomis anksčiau, kai aktorės keturmetis sūnus liepos 8-ąją buvo rastas vienas miegantis jo motinos išsinuomotoje pripučiamoje valtyje, nurodė tarnybos.

Liepos 13-ąją aktorės kūnas rastas Piru ežero šiaurės rytiniame pakraštyje.

Vos radus kūną, N.Riveros sūnus Josey Hollisas Dorsey tyrėjams pasakojo, kad jiedu su mama išlipo iš valties, kad paplaukiotų ežere. Berniukas sakė, kad motina jam vėliau padėjo įsiropšti į valtį, o jis tuomet atsigręžė atgal ir pamatė, kaip ji pradingsta vandenyne, nurodė šerifas.

Po kelių mėnesių tyrėjai pasidalijo daugiau šio įvykio aplinkybių. Atlikus autopsiją, paaiškėjo, kad moteris turėjo vertigo sindromą. Tai pasireiškė galvos svaigimu, pykinimu. Pažymėta, kad jai atsidūrus vandenyje, šie simptomai sustiprėdavo, tačiau jau kurį laiką N.Rivera nemalonius pojūčius malšino medikamentais.

Dėl šio sveikatos sutrikimo aktorė kurį laiką gydėsi ligoninėje. Taip pat buvo pranešta, kad moteris daug rūkė, o jos rankinėje mirties dieną buvo rastas švirkštas su neaiškia medžiaga bei receptas amfetaminui.

Nors N.Riveros mama ją apibūdino kaip puikią plaukikę, manoma, kad tragišką įvykį galėjo lemti keli veiksniai bei ankstesnės problemos. Valtyje, kuria plaukė N.Rivera su sūnumi, taip pat rasta alkoholio skardinių.

Skrodimo išvadoje pažymėta, kad N.Riveros mirtis – nelaimingas atsitikimas.

Televizijos „Fox“ rodytame seriale „Choras“ N.Rivera šešis sezonus vaidino dainuojančią sporto šokėjų trupės lyderę Santaną Lopes. Ji tapo jau trečia anksti mirusia svarbia šio serialo aktorių kolektyvo nare.

Septyneriais metais anksčiau seriale vaidinęs aktorius Cory Monteith mirė būdamas 31-erių nuo per didelės alkoholio ir heroino dozės. Tąsyk serialas neteko vieno iš savo pagrindinių aktorių, kai tebebuvo transliuojamas.

O aktorius Markas Sallingas, su kuriuo N.Rivera vienu metu susitikinėjo, 2018 metais nusižudė būdamas 35-erių, pripažinęs savo kaltę dėl vaikų pornografijos laikymo.

Naujausi straipsniai