Paaiškėjo serialo „Blakė“ aktoriaus Michaelo K Williamso mirties priežastis

Michaelas K Williamsas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-09-26 18:14
Rugsėjo pradžioje kultiniame ir kritikų įvertintame HBO televizijos seriale „Blakė“ („The Wire“) vaidinęs amerikiečių aktorius Michaelas K Williamsas rastas negyvas savo bute Niujorke. Skelbiama, kad paaiškėjo 54-erių metų aktoriaus mirties priežastis.

Medicinos ekspertų tarnyba šį penktadienį pateikė rugsėjo 6 d. mirusio aktoriaus Michaelo K.Williamso skrodimo išvadas. Jie nustatė, kad mirtis aktorių ištiko dėl narkotikų perdozavimo, praneša Reuters.

Niujorko vyriausiojo medicinos eksperto biuro atstovė Julie Bolcer pranešė, kad jo mirtis buvo atsitiktinė.

„Medicinos ekspertai nustatė, kad mirties priežastis – ūmus apsinuodijimas dėl bendro fentanilio, p-fluorofentanilio, heroino ir kokaino poveikio“, – rašė Julie Bolcer ir atsisakė daugiau komentuoti tyrimą.

Michaelas K Williamsas / „Scanpix“ nuotr.
Michaelas K Williamsas / „Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Niujorko policija į Williamso butą rugsėjo pradžioje nuvyko gavusi skubų iškvietimą. JAV žiniasklaida citavo šaltinius teisėsaugoje, kad aktorius mirė nuo įtariamo narkotikų perdozavimo, tačiau tai iškart nebuvo patvirtinta – prašyta sulaukti tyrimo atsakymų.

Michaelas K Williamsas pastaraisiais metais atvirai kalbėdavo apie savo priklausomybę nuo narkotikų ir kovą su ja.

Aktorius per karjerą buvo nominuotas trims „Emmy“ apdovanojimams.

Seriale „Blakė“ jis vaidino ryškų personažą Omarą Litlą (Omarą Little'ą) – gatvės plėšiką, atiminėjantį narkotikus iš prekeivių gaujų.

Michaelas K Williamsas seriale „Blakė“ / „Scanpix“ nuotr.
Michaelas K Williamsas seriale „Blakė“ / „Scanpix“ nuotr.

2002–2008 metais JAV televizijoje HBO rodytas serialas „Blakė“ („The Wire“) pasakoja apie Baltimorės miesto policijos kovą su narkotikų prekeiviais. Kritikų jis vadinamas geriausiu pastarųjų dešimtmečių serialu.

Michaelas K Williamsas taip pat sukūrė įsimintiną Alberto „Chalky“ White'o vaidmenį televizijos seriale „Boardwalk Empire“.

HBO serialas „Blakė“ („The Wire“) vadinamas geriausiu pastarųjų dešimtmečių serialu:

Naujausi straipsniai