Paaiškėjo pirmoji 2022-ųjų „Eurovizijos“ daina: Bulgarijai atstovaus rokeriai

„Intelligent Music Project“ / BNT nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Nors 2022-ųjų „Eurovizija“ Turine vyks tik gegužę, Europos šalys svarbiausiam muzikiniam konkursui jau ruošiasi. Atrankų pirmūnai gruzinai ir belgai, anksčiausiai išrinkę savo atstovus ateinančių metų „Eurovizijoje“, turėjo nusileisti bulgarams: šie pristatė ne tik atlikėjus, bet ir dainą su vaizdo klipu. Atrodo, kad praėjusiais metais nugalėję rokeriai „Måneskin“ turi įtakos muzikos stiliaus pasirinkimui: Bulgarijai atstovaus roko grupė „Intelligent Music Project“ su kūriniu „Intention“.

Apie grupės dalyvavimą „Eurovizijoje“ buvo pranešta specialioje spaudos konferencijoje, kurią surengė Belgijos nacionalinio transliuotojo „BNT“ generalinis direktorius Emilis Košlukovas ir verslininkas Milenas Vrabevskis.

Eurovisionworld.com skelbia, kad bene didžiausia staigmena yra tai, kad roko dievu vadinamas grupės vokalistas Ronnie Romero (legendinės roko grupės „Ritchie Blackmore's Rainbow“ pagrindinis vokalistas) pasirodys kartu su ansambliu.

„Intelligent Music Project“ – „Intention“ (Bulgaria):

Grupėje taip pat gros Bisseras Ivanovas, Slavinas Slavčevas (bulgarijos „X Faktoriaus“ nugalėtojas), Ivo Stefanovas, Dimiteris Sirakovas ir būgnininkas Stoyanas Yankoulovas.

„Eurovizijos“ gerbėjai Stoyaną atpažins iš dviejų ankstesnių jo pasirodymų konkurse su vokaliste Elitsa: „Voda“ („Vanduo“) 2007 m. Helsinkyje jiedu buvo 5-tieji, o 2013 metais Malmėje su Samo Shampioni vos neužėmė finalinių vietų.

Bulgarija „Eurovizijos“ dainų konkurse dalyvavo 13 kartų ir gali didžiuotis 2, 4, 5, 11 ir 14 vietomis. Geriausią rezultatą buvo pasiekę 2017-aisias, užėmę 2 vietą (Kristianas Kostovas su daina „Beautifull mess“).

Skaitykite daugiau