Paaiškėjo pirmieji „Lietuvos talentų“ dalyviai, pelnę daugiausiai žiūrovų simpatijų

„Lietuvos talentai“/Vido Černiausko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai stebėjo pirmąjį tiesiogiai transliuotą „Lietuvos talentų“ pusfinalį. Jo metu paaiškėjo du dalyviai, kurie pateko į šou superfinalą.

Daugiausiai žiūrovų balsų surinko „MeGusta V-Team“. Dėl išlikimo prieš teisėjų teismą stojo Aušra su Jonu ir „Diamonds show“. Už operos atlikėjus balsavo Ineta, o už gimnastes Marijus ir Justinas. „MeGusta V-Team“ ir „Diamonds show“ pateko į superfinalą.

Pirmieji į sceną žengė „Modus dance banda“. Šokančių tėvų grupė judesius tobulina jau ketverius metus. Auksinį mygtuką iš I. Stasiulytės išgirdę šokėjai žiūrovus nukėlė į senovę.

Skrabalistas Karolis Šileika sujungė šiuolaikinę muziką su liaudiškos muzikos ritmais. „Žiauriai gerai“, – gyrė dalyvį J. Jankevičius, o žiūrovai negailėjo plojimų.

Mažieji šokėjai Arianas Eismontas ir Milena Sprainytė pelnė teisėjų meilę ne tik savo talentu. Visus papirko Ariano mimikos. „Matosi, kad labai daug galvojote apie pasirodymą. Žaviuosi Arianu. Jis be galo teatrališkas vyriškis. Kai tau bus 25, ką tu tada išdarinėsi...“, – kalbėjo I. Stasiulytė.

Šokių studijos „Gamers“ atstovai scenoje demonstravo labai stilingą pasirodymą. Šviečiančios neoninės spalvos, muzika ir choreografija patiko teisėjams. „Esate rimtai nusiteikę. Mačiau kiekvieno paruoštą solo. Mintis, pabaiga labai tikslūs“, – gyrė I. Stasiulytė.

„Lietuvos talentai“/Vido Černiausko nuotr.

Deimantas Bražiūnas turi klausos negalią, tačiau tai jam netrukdo stebinti visą Lietuvą. Vaikino svajonė – būti aktoriumi ir parodyti, kokia vaizdinga gali būti gestų kalba. „Pirmą kartą kai mums pasirodei, nebuvai toks drąsus. Dabar pasistūmėjai į priekį, tai daro pasirodymą pilnesnį“, – sakė I. Stasiulytė.

„Lietuvos talentai“/Vido Černiausko nuotr.

Šokėja Kamilė Karpalovaitė labai mėgsta keliauti. O būdama užsienyje, mergina šoka. Ir tas jai sekasi labai gerai! „Žiūriu į Kamilės pasirodymus kaip į mažą performansą“, – sakė M. Mikuavičius. „Pagaliau pamačiau tikrai gerą šokį. Kai sėdi savo vietoje ir bėgioja šiurpai, vadinasi, žmogus viską daro gerai“, – gyrė J. Jankevičius.

Broliai Kazakovai – stipruoliai, galintys pakelti arba perlenkti bet ką. Teisėjai vieningai sutarė, kad pasirodymas išties įspūdingas ir su šiais broliais geriau nesipykti.

Ilja Zinevich arba „Eksperimentas 16“ scenoje papasakojo pačią eksperimento istorijos pradžią. „Jūs galite rinkti sales, pilnas žmonių. Esate nežemiškas“, – gyrė J. Jankevičius. „Tavo siela ypatingai jaučia muziką. Jutau tavo energiją“, – sakė I. Stasiulytė.

„Lietuvos talentai“/Vido Černiausko nuotr.

„MeGusta V-Team“ atrankose sulaukė auksinio mygtuko. Daukartiniai čempionai šokiams atidavė pusė savo gyvenimo. Šokėjai neslepia – dėl scenoje matomo rezultato jie labai daug repetuoja. Po pasirodymo teisėjai ir žiūrovai plojo atsistoję, o šokėjai braukė jaudulio ašaras. „Jūsų pasirodymas yra fantastika. Aš jus myliu“, – sakė I. Stasiulytė.

„Diamonds show“ merginos parodė, kad į pusfinalį jos pateko ne veltui. Surengtas ultravioletinės šviesos šou sulaukė labai daug plojimų – teisėjai ir žiūrovai plojo atsistoję! Teisėjai gyrė merginas kaip įmanydami ir teigė, kad kartelė kitiems dalyviams yra aukštai pakelta.

Anton Lavrentjev į šou įtraukė ir teisėjus. Kaip visada, iliuzionistas buvo nenuspėjamas! „Tai yra talentas, kurio mes ieškome“, – sakė J. Jankevičius. „Tu esi paslaptis, o tai ir yra tavo talentas. Džiaugiuosi, kad buvau viešai apkvailinta“, – sakė I. Stasiulytė.

„Jūsų atlikimas lygus. Imate natas, bet nėra bangavimo. Norėtųsi kabinėtis, bet ir nesinori...“, – apie Aušros Gakaitės ir Jono Jackevičiaus pasirodymą sakė M. Mikutavičius. Porą ėmė ginti I. Stasiulytė ir teigė, kad pora pasirodė nuostabiai. „Jonas stovėjo lietuviškai. Jūs nesate profesionalas ir tai nuneša stogą“, – sakė J. Jankevičius.

„Lietuvos talentai“ – sekmadieniais, 19.30 val. Per TV3 televiziją. 

Skaitykite daugiau