Paaiškėjo „Muzikinės kaukės“ dalyviai: tarp jų – Dovydas Laukys ir Katažina Zvonkuvienė

Katažina Zvonkuvienė, Dovydas Laukys
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-12-31 12:05
Naujųjų metų proga „Muzikinės kaukės“ gerbėjų laukia taigmena: vasario mėnesį į TV grįš muzikinis šou, kuriame žiūrovų lauks dešimt naujų dalyvių ir atsinaujinusi komisija.

Šį sezoną „Muzikinėje kaukėje“ dalyvauti sutiko išskirtiniai atlikėjai, kurie daug metų projekte negalėdavo dalyvauti dėl didelio koncertinio užimtumo.

Naujajame, jau devintajame šou sezone, filmuojamame pagal tarptautinį formatą „Your Face Sounds Me Familiar“, pasirodys Vokietijoje gyvenantis Maksas Melmanas iš grupės „Biplan“, dainininkas Egidijus Sipavičius, režisierius, choreografas ir atlikėjas Gytis Ivanauskas, dainininkė Katažina Zvonkuvienė, aktorė Toma Vaškevičiūtė, dainininkė Ieva Zasimauskaitė, prodiuseris ir dainininkas Dovydas Laukys, aktorius Rokas Petrauskas, operos solistė Ieva Barbora Juozapaitytė ir „KK2“ laidų vedėja Justė Žičkutė.

„Labai laukiau naujo „Muzikinės kaukės“ sezono, šis projektas yra ypatingas tuo, kad visada susirenka išskirtiniai dalyviai, kurie ne tik ruošia įsimintinus pasirodymus, bet ir susibičiuliauja! O šiemet sąstatas tikrai įspūdingas! Ar įsivaizduojate, kaip nerealu matyti legendinį Egidijų Sipavičių įkūnijantį ryškiausius Lietuvos ir pasaulio atlikėjus? Arba prancūziškai dainuojančią Katažiną? Patikėkit, laukia nerealus sezonas!“ – intriguoja laidos vedėja Indrė Kavaliauskaitė.

Projektą ves žavus duetas – Indrė Kavaliauskaitė ir Simonas Storpirštis. 

Simonas Storpirštis ir Indrė Kavaliauskaitė / LNK nuotr.
Simonas Storpirštis ir Indrė Kavaliauskaitė / LNK nuotr.

Prie senbuvių komisijos narių – režisieriaus Vytenio Pauliukaičio, dainininkės Ingos Valinskienės ir radijo laidų vedėjos Livijos Gradauskienės – prisijungia muzikos prodiuseris Leonas Somovas. 

„Labai džiaugiuosi prisijungęs prie „Muzikinės kaukės“ komisijos. Man labai patinka šis projektas, patinka mintis, kad dalyviai stengiasi įkūnyti ir kuo tiksliau atkartoti atlikėjus. Kartais gali pasijusti lyg iš tiesų sėdėtum pasaulinio lygio žvaigždžių koncerte, pamatyti juos iš arti. Tai yra aukštas lygis ir labai profesionalūs dalyviai“, – pirmaisiais įspūdžiais dalinasi L.Somovas.

Leonas Somovas / LNK nuotr.
Leonas Somovas / LNK nuotr.

Naujametis vakaras LNK televizijoje prasidės 20 val. šventinė transliacija „Naujieji su LNK kanalų šeima“, kurią ves Vedėjas Rolandas Mackevičius. Lygiai 00.00 val. prasidės „Muzikinė kaukė. Šventinė puota“ su naujausiais, ryškiausiais, dar niekur nerodytais naujo „Muzikinės kaukės“ sezono pasirodymais. Po „Muzikinės kaukės“ bus transliuojama Monique ir Justino Jaručio muzikinė dvikova „Red Bull Soundclash“. Po koncerto atlikėją Monique bus dar galima išvysti ir lietuviškoje komedijoje „Aš žvaigždė“ su Mantu Stonkumi pagrindiniame vaidmenyje. 

Naujausi straipsniai