Paaiškėjo „Lietuvos balso“ finalo dalyviai: populiarusis duetas liko už borto

„Lietuvos balso“ filmavimas / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-07 20:20
Klaipėdos „Švyturio“ arenoje sekmadienį vyko grandiozinis LNK „Lietuvos balso“ pusfinalis, kuriame šeši stipriausi dalyviai atliko geriausius pasaulio ir Lietuvos hitus. Kelialapį į finalą iškovojo Gabija Lokytė, Gražvydas Sidiniauskas, Monika Marija Paulauskaitė ir Paulina Paukštaitytė su KAIA. Po trijų valandų trukmės šou už borto liko Paulina Skrabytė ir Žemaitukai.

Pirmoji scenoje pasirodė Donato Montvydo auklėtinė Monika Marija Paulauskaitė, atlikusi dainą „Ave Maria“. Donatas džiūgavo, kad Monika Marija jau rado savo auditoriją, užmezgė ryšį su ja ir sugebėjo sujaudinti.

Po jos sekė nuotaikingieji Žemaitukai, atlikę dainą „Skinsiu raudoną rožę“. Nuotaikingas pasirodymas baigėsi įspūdinga akimirka – dainininkas Linas Vaitkevičius ant scenos pasipiršo savo mylimajai Rūtai.

Tuo tarpu prieš kelias valandas automobilio avariją patyręs Gražvydas atliko Celine Dion hitą „All By Myself“. „Drebu nes, galvojau, kad in-ear įsijungs, bet jis neįsijungė ir man teko dainuoti dar žvėriškesnėmis sąlygomis“, – visas virpėdamas po pasirodymo kalbėjo Gražvydas.

Tai išgirdęs Donatas pagyrė Gražvydą ir patikino, kad jis – tikras profesionalas. Mat in-ear – tai ausinė, leidžianti dainininkui girdėti save. Tuo tarpu Gražvydas dainuodamas girdėjo tik aidą, tačiau jo pasirodymas buvo išties kokybiškas.

„Tu svajojai šią dainą padainuot ir ją padainavai puikiai“, – paantrino Inga.

Štai Paulina ir KAIA publiką išjudino „C+C Music Factory“ daina „Everybody Dance Now“. „Tai kažkas nerealaus. Net nesitiki, kad tai vyksta Lietuvoje, – pagyrų negailėjo Džordana Butkutė. – Ką čia ir pridurti? Profesionalės esate, mergaitės. Šakės... Pirmyn! Sveikinu jus.“

Štai Paulina Skrabytė „Lietuvos balso“ žiūrovus užkariauti pabandė su Lino Adomaičio daina „Mamai“. Tai nebuvo eilinis pasirodymas, šia daina Paulina padėkojo savo mamai už paramą. „Jautru“, – nedaugžodžiavo Paulinos mama, pakalbinta po pasirodymo.

„Tikiu, kad net mano mamytė Danguje išgirdo Pauliną. Ačiū tau“, – jautriai reagavo ir Džordana.

Praėjusios savaitės lyderė Gabija į pusfinalį atsinešė Aminatos kūrinį „Love Injected“. „Mano akimis, tavo pasirodymas buvo visiškai kitoks nei iki šiol. Man patiko. Aš išgirdau visai kitaip tave. Dabar man tu daug originalesnė ir įsimintinesnė. Mano aplodismentai skamba tau“, – dainininkę gyrė Donatas.

Į sceną – po automobilio avarijos

Sekmadienį ypač daug dėmesio skirta Gražvydui Sidiniauskui. Deja, tačiau jam tą pačią dieną kelionė į Klaipėdą baigėsi skausmingai – automobilis, kuriame važiavo dalyvis, pateko į didžiulę avariją. Ji, laimei, baigėsi sąlyginai sėkmingai.

„Gale sėdėjusi mergina skundėsi, kad labai skauda ranką, pradėjo tinti, tad ją nuvežė apžiūrai į ligoninę. Vairuotojai diagnozavo smegenų sutrenkimą. Aš atsipirkau su nubrozdinimais ant veido. Iš tikrųjų nesupratau, kas įvyko. Tik paskui pradėjau girdėti spengimą ausyse, merginos pradėjo dejuoti.

Aš iškart liepiau šokti iš automobilio, nes užuodžiau dūmus, galvojau, kad jis pradėjo degti ar kažkas panašaus. Kai atsipeikėjau, supratau, kad jau stovime apie dešimt metrų nuo automobilio. Pirma frazė buvo „padėkit“, nes pamačiau, kad iš veido bėga kraujas, nesupratau, kas man, skausmo nejaučiau, galvojau gal suplėšė veidą“, – siaubingo įvykio detalėmis dalijosi Gražvydas.

Įvaizdžiui dėmesio skyrė daug

Kiekvienos laidos metu „Lietuvos balso“ dalyviai pristato įspūdingus įvaizdžius ir specialiai tik jiems kurtus kostiumus. Monika Marija Paulauskaitė šįkart pritrenkė įspūdingu spindinčiu sidabro spalvos kostiumu, kuris suteikė dar daugiau angeliško blizgesio jos lūpomis skambančiam „Ave Maria“ kūriniui.

Visiškai kitoks nei įprasta, buvo ir Gabijos Lokytės stilius – mergina scenoje pasirodė su didžiule šviesių plaukų kasa, apkaišyta plunksnomis, ir Luko Juodžio kurta suknele su plunksnomis. O bendram pasirodymui su Džordana Butkute abi scenos divas rengia dizainerė Airida Skrickienė.

Gražvydas Sidiniauskas taip pat pasiruošęs šokiruoti – scenoje jis pasirodė su avangardiniu dizainerio Thom Bara švarku ir didžiule dizainerės Mortos Nakaitės skrybėle.

KAIA ir Paulina Paukštaitytė šį kartą žavėjo kariško stiliaus apranga, kurioje septyniolikmetei Paulinai Paukštaitytei, kaip visada netrūko seksualumo – po rusvos spalvos paltu ji vilkėjo tik kristalais nusagstytas kelnaites ir palaidinę. KAIA aprangai blizgesnio taip pat netrūko – jos dėvimos žalios kareiviškos kelnės nusagstytos masyviomis segėmis.

Paulinai Skrabytei šio vakaro pasirodymui dryžuotą kostiumą specialiai pasiuvo su projektu bendradarbiaujanti dizainerė Diana Vapsvė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai