Paaiškėjo, kuriems lietuviams teko garbė apšildyti „Testament“ koncertą Vilniuje

„Phrenetix“ / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Birželio 29 dieną sostinės „Lofte“, gausiai prifarširuotame geležies, vyks legendinės JAV grupės „Testament“ koncertas. Laukdami susitikimo su savo publika Lietuvoje, „Testament“ vaikinai rinkosi, kas galėtų juos apšildyti. Šiandien oficialiai paskelbta, kad viena grupė bus iš Lietuvos, kita – iš Kroatijos.

Legendiniai „Testament“ scenoje dūzgia jau daugiau nei 30 metų, o susitikę su „Iron Maiden“, „Anthrax“, „Black Sabbath“, „Judas Priest“ ar „Megadeth“ čiumpa vieni kitus į glėbį. Jie daug koncertavo kartu, rengė bendrus turus.

Pastaruoju metu „Testament“ gastroliuoja su savo tėvynainiais grupe „Slayer“. Tačiau per savo koncertą Vilniuje „testamentai“ dalinsis scena su europiečiais. „Norėtume, kad mus apšildytų smarki, energinga grupė. Vidinė jėga ir nusiteikimas svarbiau už muzikos stilių. Vienintelis kriterijus – energija“, kalbėjo amerikiečių metalo žvaigždės.

Šiandien oficialiai pranešama, kad „Testament“ apšildys, o taip pat užkulisiuose su jais akis į akį galės bendrauti dvi apšildančios grupės: lietuviai „Phrenetix“ ir kroatai „Infernal Tenebra“.

„Phrenetix“ / Asmeninio albumo nuotr.
„Phrenetix“ / Asmeninio albumo nuotr.

„Oldskūlinė“ thrash metal grupė „Phrenetix“ neretai gretinama su ankstyvaisiais „Testament“. Žiežmariuose besibazuojanti kompanija yra visiškai unikali, dėl ko galima dėkoti ir jų išskirtinei žiežirbai - žudančios jėgos vokalistei ir gitaristei Linai.

Išgirdę, kad fanai jiems padėjo pelnyti galimybę dalintis viena scena su „Testament“, „Phrenetix“ savo paskiroje „Facebook“ šoko necenzūrinį laimės šokį, savo žodžius apsupdami aibe šauktukų.

„Nežinom, kaip čia kietai ir be jausmų apsakyti savo padėką jums visiems, tai pasakysim nekietai. Esam žiauriai laimingi sulaukę tokio netikėtai didelio palaikymo ir pagalbos! Smarkiai padėjot šitiem trims čiuvakams ir pusiau čiuvakui palipėt savo didelės svajonės link. Ačiū!!! Taip pat, Phrenetix'u gitaros dievas Palė dėkoja už tokia nenormaliai gerą gimtadienio dovaną“, grupės nariai rašė savo profilio sienoje.

Savo ruožtu death thrash metalo grupė „Infernal Tenebra“ prieš kelias dienas pasidžiaugė, kad šiemet be kita ko gros su „Kreator“, „Eluveitie“ ir kitais ikoniniais atlikėjais festivalyje „Metalhead Meeting“.

„Sunkūs kaip mamutai“, taip vadinami kroatai, pradėję nuo black metal 1999-aisiais, vėliau pamėgę death metal alsavimą, o dabar įtraukiantys užburiančiais roko rifais, dinamiškais ir techniškai puikiais solo, galingais vokalais.

Jie jau yra groję vienoje scenoje su „Behemoth“, „Kreator“, „Exodus“, „Fear Factory“, taip pat koncertavo tokiuose dideliuose metalo festivaliuose kaip „Bloodstock Open Air“ Jungtinėje Karalystėje, „Metaldays“ Slovėnijoje, „Trondheim MetalFest“ Norvegijoje, o 2014-aisiais „Infernal Tenebra“ surengė turą Japonijoje.

Birželio 29 d., trečiadienį, Vilniuje rengiamas „Testament“ koncertas taps įžanginiu sunkiosios muzikos festivalio „Roko naktys 2016“ vakarėliu.

„Phrenetix“ / Asmeninio albumo nuotr.
Skaitykite daugiau