Paaiškėjo, kodėl Jimas Carrey liovėsi vaidinti: priežastis privers išsižioti iš nuostabos

Jimas Carrey / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-10 08:14
Genialaus komiko Jimo Carrey dingimas iš didžiojo ekrano ilgai buvo didelė mįslė. Aktoriaus gerbėjai vis klausdavo, ką gi veikia jų numylėtinis? Pagaliau mes žinome atsakymą ir jis yra išties nuostabus.

Komedijų karaliumi tituluojamas Jimas Carrey pasitraukė iš kino industrijos prieš keletą metų. Naujausi jo filmai – tai „Nuostabusis Bertas Vonderstounas“ (2013), „Smūgis žemiau juostos“ (2013), „Bukas ir bukesnis 2“ (2014). Visos šios juostos pelnė aktoriui kritikos laviną.

Tiesa, Jimas Carrey pasirodė filme „The Bad Batch“ (2016). Tačiau šioje juostoje jis buvo neatpažįstamas ir griežtai atsisakė reklamuoti filmą. Nepaisant to, kritikai jo sukurtą vaidmenį tiesiog dievino.

Tad ką gi visą tą laiką, kol nevaidino, aktorius veikė? Atsakymą Jimas Carrey pateikė trumpame dokumentiniame filme pavadinimu „I Needed Color“ (liet. „Man reikėjo spalvos“).

Filmuko ašis – Jimo Carrey tapybos darbai. Aktorius tapyti pradėjo prieš šešerius metus. Pasak jo, menas yra puikūs vaistai sudaužytai širdžiai. Pasinėręs į dailę Jimas Carrey įsirengė meno studiją, kurioje kuria paveikslus, priverčiančius išsižioti iš nuostabos.

Jimo Carrey tapybos darbus pamatyti galite dokumentiniame filmuke „I Needed Color“:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai