Paaiškėjo, kodėl Bradas Pittas į Jennifer Aniston gimtadienį vyko tuščiomis

Bradas Pittas ir Jennifer Aniston / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-14 14:13
Kai Bradas Pittas prieš keletą dienų apsilankė buvusios žmonos Jennifer Aniston 50 metų gimtadienyje, visi tik spėliojo, ką jis jai įteiks? Tiesa ta, kad Jennifer nuo Brado dovaną gavo kur kas anksčiau.

Vasario 11-ąją Jennifer Aniston suėjo 50 metų. Gimtadienio šventę moteris surengė dar prieš svarbią datą.

Vasario 9-ąją sveikinti serialo „Draugai“ žvaigždės ir su ja pasinerti į tikrą linksmybių sūkurį skubėjo artimiausi draugai ir kolegos.

Kadangi gimtadienio vakarėlis vyko „Sunset Tower“ viešbutyje, svečių buvo paprašyta dovanas siųsti tiesiai į Jennifer Aniston namus.

Nors tiksliai nėra žinoma, ką nuo savo buvusio gavo jubiliatė, tačiau artimas porais šaltinis prasitarė, jog šiais metais vis Jen draugai, o tarp jų ir Bradas – buvo be galo kūrybiški.

Buvusio vyro dėl romano su Angelina Jolie bei skyrybų Jennifer visai nekaltina ir negaili jam gražių žodžių. Aktorė visuomet tvirtino Bradą labai gerbianti: „Aš iki šiol nuoširdžiai juo žaviuosi ir man vis dar rūpi jo gyvenimas.“ – yra sakiusi ji.

Skyrybas Aniston kadaise pavadino vienu sunkiausių savo gyvenimo laikotarpių:

„Tamsa, kurią nemalonu prisiminti.“

Juolab, kad po jų aktorei buvo priklijuota „vienišos ir nelaimingos Jen“ etiketė. Moteris jos kratėsi ir kategoriškai nesutiko su teiginiais, esą „nelaimingas asmeninis buvusios Brado Pitto žmonos gyvenimas susitvarkys dar negreitai“. 

Naujausi straipsniai