Paaiškėjo, kodėl atlikėja Dua Lipa gali didžiuotis puikia išvaizda bei talentu

Dua Lipa/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-12 10:14
Dainininkė Dua Lipa (23) apdovanota stiliaus jausmu, talentu ir puikia išvaizda. Dabar visiškai aišku, iš ko tai paveldėjo.

Atlydėjęs dukrą į Britų muzikos apdovanojimų ceremoniją Dukagjinas Lipa (50) patraukė svečių ir fotografų dėmesį puikia jaunatviška išvaizda. Net šou vedėjas, komikas Jackas Whitehallas pagyrė išvaizdų „sidabrinį lapiną“, kaip vadinami žilaplaukiai gražuoliai, ir nuo scenos pajuokavo, kad pats neatsisakytų turėti tokį tėtį.

Dukagjinas Lipa tikrai panašus į roko muzikantą ar aktorių. Ir... yra roko muzikantas, Kosovo roko grupės „Oda“ lyderis. Tiksliau, buvo – kai su žmona Anesa gyveno Kosove (poros dukros Dua ir Rina bei jaunėlis sūnus Gjinas gimė jau Londone). Dėl masinių Serbijos represijų prieš Kosovo albanus 1992 metais šeima paliko Prištiną. Londone Dukagjinas tapo rinkodaros vadybininku, Anesa – turizmo specialiste. Tačiau šeimos šaknys nebuvo pamirštos: 2006-aisiais Lipos grįžo į Kosovą.

Dua Lipa/Vida Press nuotr.
Dua Lipa/Vida Press nuotr.

Dua išaugo klausydamasi tėvo dainų. Beje, Dua albaniškai reiškia meilė. Šiandien dainininkė sako, kad didžiuojasi savo vardu, tačiau vaikystėje ir paauglystėje norėjo vadintis Hannah, Sarah, Ella... ar bet kaip kitaip įprastai. Juk prisistatydama Dua turėdavo aiškinti, kad ji – iš Kosovo, ir susidurti arba su priešiškumu, arba su atjauta.


Dua Lipa/Vida Press nuotr.
Dua Lipa/Vida Press nuotr.

Asmeninė Lipos tėvo instagramo paskyra šiandien turi 182 tūkstančius sekėjų. Gerokai mažiau nei tikrų žvaigždžių (jo dukrą seka beveik 27 milijonai), bet daug, prisimenant, kad iki „BRIT Awards“ jis ne itin kam buvo įdomus. Dėmesys Dukagjinui – ne tik asmeninis reikalas: jis, garsaus Kosovo istoriko Seito Lipos sūnus, nori pakeisti šalies įvaizdį ir pasauliui parodyti, kad Kosovas – nebe karo nusiaubtas ir nesvetingas kraštas.

Kosovo sostinėje Prištinoje jis pradėjo rengti muzikos festivalį „Sunny Hill“. 2008 metais čia kaip pagrindinė atlikėja pasirodė jo dukra, koncertavo amerikiečių reperis Action Bronson, britų muzikos grupė „Bondax“. „Mes norime padėti žmonėms pasijusti, kad jie gyvena savo namuose, kad jie – europiečiai, Europos dalis, – yra sakęs Lipa britų leidiniui „Observer“. – Geriausias būdas populiarinti Kosovą kaip taiką ir muziką mylinčią šalį – sukviesti kaimynus ir svečius, norinčius pasilinksminti.“ 

Naujausi straipsniai