Paaiškėjo Klaipėdos „Nuaro“ vadovės ir jos vyro žūties aplinkybės

Klaipėdos gyvūnų globos namų „Nuaras“ vadovė Gintarė Liutkuvienė su vyru Egidijumi / Socialinių tinklų ir BNS foto nuot.
Šaltinis: Žmonės
AA

Lapkričio pabaigoje įvykusi tragiška avarija, kurios metu žuvo Klaipėdos „Nuaro“ vadovė Gintarė Liutkuvienė su vyru Egidijumi, pasiekė atomazgą. Nelaimės tyrėjai pateikė išvadas apie lemtingos nakties įvykius ir tikslią sutuoktinių mirties priežastį.

Klaipėdos „Nuaro“ vadovė Gintarė Liutkuvienė ir jos vyras Egidijus žuvo lapkričio 20 d. Palangoje. Tądien prieš vidurnaktį griovyje pastebėtas apsivertęs automobilis, kuriame rasti dviejų žmonių kūnai.

Tuomet policijos pareigūnai negalėjo plačiai pakomentuoti nelaimės, nes trūko ekspertų išvydų, tačiau šiuo metu tyrėjai jau gali pasidalinti avarijos aplinkybėmis.

Gintarė Liutkuvienė / „Nuaro“ ir asmeninio albumo nuotr.

Kaip rašo portalas lrt.lt, Gintarė Liutkuvienė su vyru Egidijumi automobiliu važiavo neblaivūs – vairuotojui nustatytas 2,57 prom. girtumas, o šalia sedėjusios moters kraujyje alkoholio koncentracija buvo dar didesnė.

Vis tik Klaipėdos apskrities vyr. policijos komisariato Kelių policijos tarnybos viršininkas M.Džermeika konkrečių skaičių neatskleidžia, nes už vairo sedėjo ne Klaipėdos „Nuaro“ vadovė, o jos vyras.

Paaiškėjo ir dar kelios aplinkybės: automobilį varaivęs G.Liutkuvienės vyras Egidijus saugos diržą buvo prisisegęs, o moteris – ne. Į avarijos vietą atvykę pareigūnai rado ją užvirtusią ant vyro. Ekspertai taip pat konstatavo, kad abu žmonės mirė nuskendę, tačiau kol kas dar negali tiksliai pasakyti, kaip poros automobilis atsidūrė šalia kelio esančiame griovyje.

Gintarė Liutkuvienė / „Nuaro“ ir asmeninio albumo nuotr.

Po avarijos „Nuaro“ direktorė Jurgita Gustaitienė apie žuvusią kolegę atsiliepė kuo gražiausiais žodžiais. Moteris, kadaise pradėjusi savanoriauti Kaune ir pelniusi kolegų pagarbą, po kiek laiko sulaukė pasiūlymo dirbti Klaipėdoje ir ėmė dirbti šio filialo vadove. J.Gustaitienė portalui Žmonės.lt teigė, kad Gintarę ir jos šeimą pažinojo jau 10 metų.

„Buvome ne tik kolegos, bet ir artimi draugai“, – nesulaikydama ašarų kalbėjo moteris. – Gintarė buvo nepaprastai nuoširdus žmogus. Mylėjo ne tik gyvūnus, bet ir žmones, buvo be galo atsidavusi darbui“.

„Nuaro“ vadovė portalui 15min kalbėjo, jog žuvusi kolegė prisidėjo prie daugybės gyvūnų laimingo gyvenimo, tad labiausiai tokiomis aplinkybėmis žeidžia skaudūs moters nepažinojusių asmenų komentarai.

Fotogalerija:

Klaipėdos gyvūnų globos namų „Nuaras“ vadovė Gintarė Liutkuvienė (9 nuotr.)
+3
Skaitykite daugiau