Paaiškėjo, kiek uždirbo filmas „Bohemijos Rapsodija“: Freddie Mercury mylimoji taip pat praturtės

Freddie Mercury ir Mary Austin per 38 Freddie gimtadienį 1984 metais/Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Po filmo „Bohemijos Rapsodija“ sėkmės Freddie Mercury buvusi sužadėtinė Mary Austin taip pat turėtų praturtėti, manoma, kad apytiksliai ji uždirbs 40 milijonų eurų.

Filmas „Bohemijos Rapsodija“, pasakojantis roko grupės „Queen“ ir jų lyderio Freddie Mercury istoriją, vienareikšmiškai yra vienas labiausiai intrigavusių 2018-ųjų filmų.

Iš viso suskaičiuota, jog į kino teatrų kasas „Bohemijos Rapsodija“ atnešė daugiau nei 500 milijonų eurų, iš kurių tam tikras procentas sumos turėtų atitekti Freddie Mercury gyvenimo moteriai. Jai taip pat bus mokamas autorinis atlyginimas, kadangi po savo mirties F. Mercury 50 proc. savo būsimo turto iš grupės „Queen“ veiklos paliko Mary.

Mary Austin su Freddie Mercury susipažino, kai šiai tebuvo 19 metų (Freddie – 24 metai). Romanas tarp jaunuolių išsirutuliojo greitai ir Mary leidosi į pasaulines gastroles kartu su tuo metu be galo populiaria roko grupe „Oueen“

Po ketverių metų nuo jųdviejų pažinties, Freddie Mary paprašė už jo tekėti, tačiau netrukus pakeitė savo planus, prisipažindamas esąs gėjus.

Freddie Mercury ir Rami Malekas

Mary palikus jųdviejų butą, Freddie kompanija jai nupirko 300 tūkstančių eurų vertės butą netoliese dainininko namų ir nuo to laiko, iki Freddie mirties jie išliko artimais draugais.

Po Freddie tėvų mirties Mary teisė į jo turtą išaugs iki 75 proc.

Iš filmo „Bohemijos Rapsodija“ gauto pelno, visiems grupės nariams bus mokami autoriniai atlyginimai – „Queen“ grupės senbuviams Brianui May, Rogeriui Taylorui ir Johnui Deaconui  ir vienas atlyginimas – Mercury.

Taigi, skaičiuojama, kad kiekvienam grupės nariui atiteks kiek daugiau nei  60 milijonų eurų, o Mary – apie 40. 

Po to, kai Freddie 1991 metais mirė nuo AIDS sukeltų komplikacijų, jis paprašė Mary Austin išbarstyti jo pelenus vietoje, kuri niekuomet niekam nebus atskleista. Mary išliko ištikima savo draugui ir niekam, net jo tėvams nepasakė, kur palaidojo garsų dainininką. 

Skaitykite daugiau