Paaiškėjo, kiek pinigų bus skiriama Lietuvos vardą „Eurovizijoje“ garsinsiantiems „The Roop“

„The Roop“/ Pauliaus Peleckio „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-06 13:14
Už „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos žiūrovų skambučius ir trumpąsias žinutes visa surinktų lėšų dalis yra skiriama atrankos nugalėtojams, grupei „The Roop“.

Iš viso – beveik 20,3 tūkst. eurų (atskaičius PVM). Dar 15 tūkst. eurų (atskaičius PVM) nugalėtojų pasirodymui didžiosios „Eurovizijos“ scenoje skirs pats visuomeninis transliuotojas LRT.

„Finale balsavo rekordinis žiūrovų skaičius per visą Eurovizijos dainų konkurso nacionalinės atrankos Lietuvoje istoriją. Toks palaikymas tikrai įkvepia – „The Roop“ atranką laimėjo užtikrintai, o aktyviai balsuodami žiūrovai prisidėjo ir finansiškai prie mūsų atstovų būsimo pasirodymo Nyderlanduose. Žiūrovai, kurie nori finansiškai prisidėti prie Lietuvos dalyvių pasirengimo „Eurovizijoje“, tai dar galės padaryti pervesdami lėšų tiesiogiai grupei“, – komentuoja LRT generalinės direktorės pavaduotojas Gytis Oganauskas.

Iš viso per 6 „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos „Pabandom iš naujo!“ laidas žiūrovai, balsuodami už labiausiai patikusią dainą, atidavė daugiau nei 120 tūkst. balsų. Didžioji dalis jų, beveik 85 tūkst., buvo atiduoti vasario 15 d. „Žalgirio“ arenoje Kaune vykusio finalo metu. Visos atrankos metu žiūrovų balsavimą skambučiais ir SMS žinutėmis stebėjo audito įmonės „Grant Thornton Baltic“ atstovai.

„Yra nuostabu, kaip žmonės palaiko. Sulaukiame daug žinučių su klausimu, kur pervesti pinigus. Gauname pasiūlymų ir iš įmonių, kurios norėtų bendradarbiauti ir paremti „The Roop“. Jau greitai paskelbsime informaciją, kaip galima palaikyti mus. Ačiū už tą meilę, kurią jaučiame labai stipriai“, – sakė grupės „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius.

„Eurovizijos“ nacionalinę atranką laimėjusios dainos autoriams taip pat įteikta asociacijos LATGA 3 tūkst. eurų dydžio premija, dar 2 tūkst. eurų asociacija skyrė dainos aranžuotės tobulinimui. „The „Roop“ dainos „On Fire“ žodžių autorius yra pats grupės lyderis V. Valiukevičius, muziką jai sukūrė Robertas Baranauskas, Mantas Banišauskas ir V. Valiukevičius.

„Eurovizija“ šiemet vyks gegužės 12–16 dienomis Roterdame (Nyderlanduose). Lietuvos atstovai pasirodys pirmajame pusfinalyje.

Naujausi straipsniai