Paaiškėjo, kelinti „Eurovizijos“ finale pasirodys „The Roop“

„The Roop“ pasirodymo Roterdame akimirkos / Andres Putting nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-21 08:01
Gegužės 20-ąją paaiškėjo, kurios šalys po antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio varžysis su Lietuvos atstovais „The Roop“ konkurso finale. Penktadienio naktį paskelbta ir tai, kokia tvarka šeštadienį pasirodys dalyviai.

Lietuvos atstovai „The Roop“ savo kelialapį į „Eurovizijos“ finalą iškovojo gegužės 18-ąją. Dėl galimybės pasirodyti su jais vienoje scenoje antrajame pusfinalyje varžėsi San Marinas, Estija, Čekija, Graikija, Austrija, Lenkija, Moldova, Islandija, Serbija, Sakartvelas, Albanija, Portugalija, Bulgarija, Suomija, Latvija, Šveicarija ir Danija.

Po pusfinalio į finalą iškeliavo šios šalys: Albanija, Serbija, Bulgarija, Moldova, Portugalija, Islandija, San Marinas, Šveicarija, Graikija, Suomija.

Tą pačią naktį oficialiame konkurso portale eurovision.tv buvo atskleista, kokiu numeriu šeštadienį pasirodys visi į „Eurovizijos“ finalą patekę dalyviai.

Teigiama, kad finalo pasirodymų tvarką sudėliojo „Eurovizijos“ prodiuseriai, atsižvelgdami į kūrinio žanrą ir kitus aspektus. Iš viso konkurso finale pasirodys 26 šalių atlikėjai.

Jau anksčiau buvo skelbiama, kad Lietuvos atstovai pasirodys antroje finalo dalyje, paaiškėjo, kad šeštadienį į sceną grupė „The Roop“ žengs 18-ta.

Grupė „The Roop“ / Andreso Puttingo EBU nuotr.
Grupė „The Roop“ / Andreso Puttingo EBU nuotr.

Finalo pasirodymų tvarka: 

1. Kipras 

2. Albanija 

3. Izraelis 

4. Belgija 

5. Rusija

6. Malta 

7. Portugalija 

8. Serbija 

9. Jungtinė Karalystė 

10. Graikija 

11. Šveicarija 

12. Islandija 

13. Ispanija 

14. Moldova 

15. Vokietija 

16. Suomija 

17. Bulgarija 

18. Lietuva 

19. Ukraina 

20. Prancūzija

21. Azerbaidžanas 

22. Norvegija 

23. Nyderlandai

24. Italija 

25. Švedija 

26. San Marinas.

Naujausi straipsniai