Paaiškėjo, kas toliau „X Faktoriuje“ kovos dėl nugalėtojo vardo: lemiamą žodį tarė S. Prūsaitis

Muzikinis projektas „X Faktorius“ / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-04 22:39
Vasario 4 dieną vyko priešpaskutinė muzikinio projekto „X Faktorius“ laida. Jau greitai paaiškės, kas šiais metais yra vertas nugalėtojo vardo. Lemtingas žodis šį vakarą teko Sauliui Prūsaičiui.

Šį vakarą visi „X Faktoriaus“ dalyviai žiūrovų teismui pristatė po kelis kūrinius. Po pirmojo etapo į saugumo zoną išsiųsta buvo Justė ir Marijono Mikutavičiaus diriguojama grupė „120“.

Dėl išlikimo kovojusiems Alen Chicco ir Monikai teko išgirsti teisėjų verdiktą. Andrius Mamontovas savo balsą atidavė Sauliaus Prūsaičio mokinei Monikai. Marijonas Mikutavičius po ilgų dvejonių savo simpatiją taip pat atidavė šiai atlikėjai. Saulius Urbonavičius-Samas tikino atsidūręs siaubingoje situacijoje ir balsavo už ekscentriškąjį Alen Chicco.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Monika yra viena geriausių dainininkių, kurias esu sutikusi“, – sakė Jazzu. Tačiau viso projekto metu įnirtingai palaikiusi Alen Chicco ji būtent šį atlikėją ir pasirinko.

Lemiamas žodis teko Sauliui Prūsaičiui. Atsiprašęs dalyvio, kuriam teks palikti projektą, S. Prūsaitis savo priežasčių nenurodė. Vyras pasirinko Moniką.

„Noriu, kad tu būtumei superfinale“, – lakoniškai nukirto muzikantas.

Taigi, kitą savaitgalį dėl nugalėtojų vardo kovos Monika, Justė ir linksmasis duetas „120“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai