Paaiškėjo, kas šiais metais ves MTV Europos muzikos apdovanojimus

Becky G/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-09 16:10
Lapkričio 3-ąją Ispanijoje griaudės vieni popliariausių MTV Europos muzikos apdovanojimai. Šį kartą juos vesti patikėta atlikėjai, dainų kūrėjai ir aktorei Becky G.

Becky G ne tik ves MTV apdovanojimus, bet ir surengs nepamirštamą pasirodymą.  Be viso to šiais metais Becky varžysis su Ariana Grande, Camila Cabello, Halsey, „the Jonas Brothers“ ir Shawnu Medesu geriausio popmuzikos  atlikėjo kategorijoje.

Becky G išpopuliarėjo su tokiais hitais kaip „Mayores“ ir „Sin Pijama“, taip pat ji vaidino filme „Galingieji reindžeriai“. Atlikėja filmavosi ir populiariajame seriale „Empire“, jame ji buvo viena iš kviestinių žvaigždžių.

„Becky G – išskirtinio talento mergina. Didžiojoje scenoje Becky tikrai ne naujokė“, – sako Bruce'as Glimeris, vienas iš „MTV International“ vadovų. „Nekantraujame pamatyti Becky G nušviečiant šių metų MTV apdovanojimų renginį“, – pridėjo jis. 

Primename, jog MTV Europos muzikos apdovanojimų nominantai jau paskelbti, visą sąrašą galite rasti čia. Lapkritį į daugiausiai apdovanojimų pretenduoja popžvaigždė Ariana Grande. Po jos seka tokios garsenybės kaip Lil Nas X, Bille Eilis, Shawnas Medesas ir kiti.

Temos:
Muzika Naujiena

Naujausi straipsniai