Paaiškėjo, kas perpildė Kim Kardashian kantrybės taurę: skyryboms pasiryžo po konflikto

Kim Kardashian ir Kanye Westas / Getty nuotrauka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-28 17:31
Keletą mėnesių sklidusios kalbos apie socialinių tinklų žvaigždės Kim Kardashian (40) ir reperio Kanye Westo (43) santuokos žlugimą vasario viduryje buvo patvirtintos – pora pateikė teismui skyrybų dokumentus. Būtent iš jų ir paaiškėjo daugiau priežasčių, kodėl subyrėjo santykiai.

„The Sun“ paskelbė nutekintus poros skyrybų dokumentus, iš kurių galima sužinoti daugiau detalių apie skyrybų priežastis.

Šaltinis skelbia, kad paskutiniu kantrybės lašu poros santykiuose tapo... stiprus konfliktas, nesutariant, kur vykti vasaros atostogų.

Taip pat dokumentuose nurodoma, kad Kim kaip skyrybų priežastį įvardijo „nesuderinamus skirtumus“.

Dokumentai taip pat atskleidžia, kad Kim siekia keturių judviejų vaikų globos: septynmetės North, penkiamečio Sainto, trimetės Chicago ir metukų Psalmo. Moteris siekia, kad vaikai gyventų su ja – pranešama, kad Kanye tam neprieštarautų.

Iš skyrybų dokumentų taip pat paaiškėjo, kad SKIMS įkūrėja taip pat paprašė nutraukti tiek jos, tiek Kanye galimybes skirti sutuoktinio paramą.

Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Scanpix“/AP nuotr.
Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Scanpix“/AP nuotr.

Kim Kardashian savo skyrybų advokate pasirinko Laurą Wasser, padėjusią Kim išsituokti ir su ankstesniu vyru Krisu Humphriesu.

Teisininkė taip pat dirbo tokioms garsenybėms kaip Britney Spears, Johnny Deppas ar Angelina Jolie.

Kol kas pora taikiai tariasi, kaip dalinsis turimą turtą.

Ankstesnės Kim Kardashian santuokos ilgai nesitęsė – būdama vos  19-os ji susituokė su prodiuseriu Damonu Thomasu. Ši santuoka truko tris metus – iki 2003-ųjų. Antroji žvaigždės santuoka įvyko 2011-aisiais su krepšininku Krisu Humphriesu, tačiau kartu jie išbuvo vos 72 dienas.

Su Kanye Westu Kim užmezgė santykius 2012-aisiais, o susituokė 2014-aisiais. Pora iš viso drauge praleido beveik dešimtmetį.

Kim pasaulinė šlovė aplankė 2007-aisiais, kai jos šeimos kuriamas JAV televizijos realybės šou „Keeping Up with the Kardashians“ tapo itin populiariu. Vėliau moteris savo žinomumą išnaudojo soc. tinkluose, kosmetikos versle. Tuo tarpu Kanye Westas savo sėkmingą repo atlikėjo karjerą vysto jau 15 metų, taip pat jis – mados dizaineris.

Abiejų sutuoktinių turtas viršija 2 milijardus JAV dolerių. Šių bendrų aktyvų dalybas lengvina poros pasirašyta vedybų sutartis, be to, tiek K.Westas, tiek K.Kardashian valdo savo verslo kompanijas. Tačiau ginčų gali kilti dalijantis nekilnojamąjį turtą.

Naujausi straipsniai