Paaiškėjo, kas per Hailey Baldwin ir Justino Bieberio vestuves bus pamergėmis

Hailey Baldwin ir Justinas Bieberis / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-19 09:50
Vos po kelis mėnesius trukusios draugystės JAV atlikėjas Justinas Bieberis (24) susižadėjo su modeliu Hailey Baldwin (21). Dainininkas paprašė gražuolės rankos viename restorane.

Pasak kelių liudininkų, Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin susižadėjo Bahamuose. Justinas savo mylimosios rankos paprašė šeštadienio vakarą. Sužadėtinius pasveikino jų tėvai.

Prieš Justinui pasiperšant Hailey, visi vietiniame restorane šoko salsą. Superžvaigždė paprašė padėti mobiliuosius telefonus į šalį ir patikino, kad netrukus nutiks kai kas svarbaus. Hailey Baldwin jis pasipiršo restorano Bahamuose lankytojų akivaizdoje.

Vida press nuotr.
Vida press nuotr.

Nors oficialios vestuvių datos sužadėtiniai dar nepaskelbė, tikima, kad žaibiškos sužadėtuvės gali virsti ir žaibiškomis vestuvėmis. Hailey Baldwin teta, garsioji kino aktorė Kim Besinger jau atskleidė ir būsimas šventės pamerges.

„Bus labai smagu. Alaia ir Ireland, jos bus vestuvių ceremonijos dalis. Patikėkite manimi, tai yra taip nerealu! Viskas labai miela, aplink mus tvyro laimė. Mes gyvename labai smagiomis nuotaikomis“, – sakė K. Besinger.

A historical moment .....#mom #yourewelcome

A post shared by Alaia Baldwin Aronow (@alaiabaldwin) on

Alaia yra modelis ir Hailey sesuo. Ji jau yra ištekėjusi, o per Alaia vestuvės Hailey buvo jos pirmoji pamergė.

@makeupstaceface ????

A post shared by Ireland Basinger-Baldwin (@irelandbasingerbaldwin) on

Ireland – Kim Besinger ir Aleco Baldwino dukra, Hailey pusseserė. Merginos nuo vaikystės yra nepaprastai artimos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai