Paaiškėjo, kas laidoje „Žvaigždžių dešimtukas“ taps Diletos Meškaitės partneriu

Dileta Meškaitė / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-08-01 13:47
Šį rudenį naujajame TV3 sezone startuos nauja laida „Žvaigždžių dešimtukas“. Televizijos žurnalo apie Lietuvos garsenybių gyvenimą vedėja tapo populiariausiame muzikiniame projekte „X Faktorius“ išgarsėjusi, realybės šou „Paslapčių namai“ dalyvavusi, vasaros projekto „Žiūrėk! Geras!“ vedėja Dileta Meškaitė, o merginos naująjį eterio partnerį laidos kūrėjai iki šiol laikė paslaptyje.
TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

Paaiškėjo, kad tai – šou verslo senbuvis, žiūrovų numylėtinis humoristas Vitalijus Cololo. Jam žvaigždžių gyvenimas yra pažįstamas jau seniai ir iš labai arti – ne paslaptis, kad šiuo metu Vitalijus gydosi traumą, patirtą žaidžiant krepšinį Simo Jasaičio bernvakaryje.

„Taip, tai tiesa, susižeidžiau žaisdamas krepšinį Simo bernvakaryje, – prisipažįsta Cololo. – Aš žurnalistams visada stengiuosi sakyti teisybę, nes kartą apsimelavęs, gali būti „prigautas“, o tada tavim tauta nebetikės. Taigi siūlau visoms žvaigždėms mūsų laidoje pasakoti apie save tik tiesą, nes mes juos vis tiek pagausim. Juk mūsų žvaigždės – tokie pat žmonės kaip ir tie, kurie žiūri tokias laidas – su nuodėmėmis ir paklydimais. „Žvaigždžių dešimtuke“ stengsimės priartinti įžymybes prie žiūrovų. Iki šiol dažniausiai būdavau anoje barikadų pusėje, dabar pats turėsiu progą pakedenti plunksnas mūsų herojams.“ TV3 premjeros vedėjas juokauja: „Jei tavęs nebus „Žvaigždžių dešimtuke“, vadinasi, tu – ne žvaigždė!“

„Žvaigždžių dešimtuke“ – įdomiausios, sensacingiausios, pikantiškiausios ir dramatiškiausios savaitės naujienos. TV3 žiūrovai galės spręsti, kuri žvaigždė ir naujiena verta būti dešimtuko viršūnėje, o kas nevertas dėmesio, nepaisant įdėtų pastangų sublizgėti.

Tai ne vienintelė Vitalijaus Cololo premjera naujajame TV3 sezone.

Jau nuo rudens žiūrovai žinomą vyrą matys ir kitame projekte – geriausius šalies humoristus suvienysiančiame „Humoro grandų šou“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai