Paaiškėjo, kas kalbins „M.A.M.A. 2018“ svečius ant raudonojo kilimo

Simona Nainė ir Robertas Kalinkinas/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-22 15:43
„Kalinkinas tai dizaineris, o aš – tik siuvėja“, – merkia akį S. Nainė. Jau šį penktadienį ji kartu su Robertu kalbins Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A 2018 svečius, žengiančius Raudonuoju kilimu. „Simona to dar nežino, bet ji bus gerasis policininkas, o aš – blogasis“, – žada R. Kalinkinas.

Dizaineris sako, kad visiems mados kūrėjams yra tekę prašauti, puošiant klientes Raudonajam kilimui. Tačiau būna ne tik atsitiktinių klaidų, bet ir primityvaus neišmanymo.

„Ir jei kažkieno žmona ateis apsivilkusi violetinę suknelę su plastmasiniais kristalais, priklijuotais kažkokiais nagų klijais, tegul nesitiki, kad liks nepastebėta“, – sako R. Kalinkinas.

Anot jo, ir juoda „saugi“ suknelė ne visada gelbėja. „Bet skonis draugų neturi. Tai mudu galbūt prieštarausime vienas kitam, kalbėdami apie svečių įvaizdį? Aš kaip tik užtarčiau juodą suknelę, mėgstu rengtis juodai, nes gyvenu labai spalvingą gyvenimą“, – teigia S. Nainė, kartą M.A.M.A iškilmėse vilkėjusi ir R. Kalinkino sukurtą suknelę.

Simona priduria, kad šių apdovanojimų Raudonasis kilimas – vieta, tinkama kalbėtis ne tik apie batus ir sukneles, bet ir kapstyti giliau. „Neslėpsiu, ruošiantis Raudonojo kilimo transliacijai, reikia atlikti namų darbus, susirinkti statistiką, ką atlikėjai yra laimėję ankstesniuose M.A.M.A apdovanojimuose, kokie jų pastarųjų metų darbai. O aš scenoje esu nuo 5-erių ir labai gerai žinau, ką reiškia metus dirbti, siekiant geriausio įvertinimo“, – kalba S. Nainė.

Raudonojo kilimo zonoje įsikurs ir Rožinis pudelis, kurio šmaikščiai kandūs komentarai visuomet sulaukia atgarsio socialinėje erdvėje. Šįkart pudelis savo uodegą vizgins tarp ryškiausių mūsų pramogų pasaulio žvaigždžių.

Sausio 25-osios vakarą į Kauno „Žalgirio“ areną susiburs visa Lietuva, atvyks ir užsienio svečiai, didžiųjų Europos leidybinių agentūrų atstovai. M.A.M.A apdovanojimai diktuoja madas, ir rodo tai, kas ant scenos karaliaus rytoj.

Tie, kas penktadienį neatvyks į „Žalgirio“ areną, galės tiesiogiai stebėti apdovanojimus per žiūrimiausią televiziją TV3. Likę Vilniuje ir norintys žiūrėti bei aptarinėti renginį su bičiulių kompanija tai gali daryti apdovanojimų ambasadoje – aukščiausiai įsikūrusiame sostinės kokteilių bare „Skybar“, kuris M.A.M.A. iškilmes rodys ekranuose. Oficialus M.A.M.A viešbutis – „Park Inn by Radisson Kaunas“, renginio dūzgės vyks „Olympic Casino Donelaitis“. 

Naujausi straipsniai