Paaiškėjo, kas iš tikrųjų sieja Laurą Čepukaitę ir kulinarą Liutaurą Čepracką

Laura Čepukaitė ir Liutauras Čeprackas / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-03 11:01
Vasarą spaudoje vis pasirodydavusios žinutės apie kartu laiką leidžiančius šefą Liutaurą Čepracką ir buvusią Lietuvos atstovę „Eurovizijoje“ Laurą Čepukaitę kurstė smalsumą apie judviejų santykius – ne paslaptis, kad moteris neseniai išsiskyrė su vyru, o savo kulinariniu virtuoziškumu žavintis šefas taip pat iki šiol buvo vienišas.
LNK nuotr.
LNK nuotr.

Galiausiai paaiškėjo, kas sieja šiuos du žinomus žmones. L.Čepukaitė yra viena iš naujos LNK laidos „Lietuvos superšefas“ dalyvių, kovojančių dėl garbingojo titulo būtent L. Čepracko kulinarijos lofte.

TAIP PAT SKAITYKITE: Laurą Čepukaitę į prancūzišką šventę atlydėjo garsusis virtuvės šefas Liutauras Čeprackas

Pats L.Čeprackas nevengia pabrėžti, kad vyrus laiko geresniais kulinarais nei moteris. Kaip dėl tokių žodžių jaučiasi pergalės siekianti L.Čepukaitė? „Aš jam pritariu! Vyrai išties yra geresni šefai, kai kalbame apie profesionalią virtuvę“, – netikėtai atsako moteris.

„Šiame darbe be proto daug streso – ne paslaptis, kad vyrai dažnai su juo susitvarko geriau, tuo tarpu moteris lengviau užvaldo emocijos. Be to, virtuvėje sunku ir fiziškai – juk visą dieną praleidi ant kojų, judėdamas be prisėdimo“, – teigė L.Čepukaitė.

LNK nuotr.
LNK nuotr.

„Vis dėlto šioje laidoje moterys turi daugiau šansų, – paslaptingai šyptelėjusi kalbą pakreipė žinoma moteris. – Čia nereikia galvoti, kad per valandą turi aptarnauti visą restoraną. Gali susitelkti ties vienu patiekalu, iš anksto detaliai apgalvoti jo receptą, apmąstyti serviravimą – ten, kur reikia kūrybos, fantazijos, išmonės – čia moterys tikrai gali parodyti pranašumą. Tačiau filmuojantis streso daug, bijau, kad būtent tai ir gali pakišti koją.

Nors laidą „Lietuvos superšefas“ veda prestižinės kulinarijos mokyklos „Le Cordon Bleu“ absolventas L.Čeprackas, laidos dalyvius vertinančią komisiją kaskart sudaro neprofesionalai. L.Čeprackas į svečius kviečia tuos, kurie maisto supratimą ir vertinimą išsiugdė daugybės kelionių ir pačių įvairiausių degustacijų metu.

„Manau, toks vertinimas yra dar vertingesnis – juk dažniausiai savo gamintą maistą patiekiame ne profesionalams, tad ir laidoje laimės tas, kuris sugebės tiesiog pavergti žmones skoniu“, – kalbėjo Superšefo titulo siekianti L.Čepukaitė. Laida žiūrovai išvys rugsėjo 12 d.

LNK nuotr.
LNK nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai