Paaiškėjo, kas gi tas jaunuolis, pavergęs Baracko Obamos dukters širdį

Malia Obama ir Rory Farquaharsonas / MEGA nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-23 11:38
Lapkričio 21 d. per pasaulį pasklido paparacų darytos nuotraukos, kuriose – Baracko Obamos vyresnėlė Malia paslaptingo jaunuolio glėbyje.

Gerbėjai pastebėjo cigaretę merginos rankose, tačiau didžiausio susidomėjimo sulaukė Harvardo universiteto atributika dekoruotu nertiniu pasipuošęs vaikinas.

Dabar jau aišku, kad jis – Rory Farquaharsonas. Londone užaugusiam vaikinui, kaip ir Maliai – 19 metų. Į Harvardą jis įstojo 2016-aisiais – metais anksčiau, nei Malia Obama.

„Daily Mail“ informatorius teigė, kad Rory Farquaharsonas ir mokykloje nesiskundė merginų dėmesiu: „Neblogas laimikis. Jis buvo labai populiarus.“ Mokykloje vaikinas buvo chemijos klubo narys, žaidė regbį ir golfą.

Jo tėvas Charlesas Farquharsonas yra vienos Londono investicijų firmos generalinis direktorius, o mama Catherine Farquharson – sertifikuota finansų ekspertė.

„Facebook“ nuotr.
„Facebook“ nuotr.

Smagi detalė: dabar jau, greičiausiai, ištrintame „Twitter“ profilyje Rory Farquaharsonas sekė Donaldą Trumpą, tačiau Baracko Obamos įžvalgos jam pasirodė neįdomios. Tiesa, paskutiniame savo įraše jis pasidalijo straipsniu, kritikuojančiu Donaldo Trumpą ir populizmą, dėl kurio jis buvo išrinktas.

„Mega“ nuotr.
„Mega“ nuotr.

2016-aisiais Barackas Obama kalbėjo apie būsimus savo dukterų santykius su vaikinais. „Tiesą pasakius, esu gana atsipalaidavęs dėl dviejų priežasčių. Viena jų – Michelle. Ji yra puikus pavyzdys, kaip rūpintis savimi, saviverte ir nebūti priklausomai nuo to, kaip vaikinai vertina tavo išvaizdą ar, žinote, būti vertinamai dėl bet ko kito, nei charakteris ir išmintis.

Tikiuosi, buvau geras pavyzdys, rodydamas pagarbą savo žmonai. Nesijaudinu, nes jo yra tvirtos ir protingos mergaitės – dabar jau jaunos moterys. Antroji priežastis – jos saugomos slaptųjų tarnybų. Šie vargšai jauni vyrai ateis prie mano namo ir... Ne, jie gali įsivaizduoti, aš viską apibūdinau“, – tuomet teigė JAV prezidentas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai