Paaiškėjo, kaip iš tiesų susipažino princas Harry ir Meghan Markle

Princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-24 20:09
Princas Harry savo išrinktąją Meghan Markle ves gegužės mėnesį. Pasaulį domina absoliučiai visa, kas susiję su šia pora. Tik ji savo gyvenimo smulkmenomis nesidalija.

Kaip pora susipažino, kartą viename interviu Meghan Markle užsiminė, kad susitikimas nebuvo atsitiktinis, tam padėjo viena pažįstama. Kas ji tokia, portalo „E!“ žurnalistai manosi radę atsakymą.

Iš pradžių manyta, kad tai Meghan draugė stilistė Jessica Mulroney, dirbanti su Kanados premjeru Justinu Trudeau bei kitais įtakingais politikais. Galbūt tai dizainerė Misha Nonoo, ištekėjusi už gero princo Harry draugo.

Iš tiesų – tai princo vaikystės draugė Violet von Westenholz. Jos tėvas baronas bičiuliaujasi su princo Harry tėvu princu Charlesu, vaikai dažnai laiką leisdavo kartu vaikystėje.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Draugės įsikišimo reikėjo. Artimas karališkajai šeimai asmuo teigė, kad princui Harry buvo sudėtinga rasti merginą, nes jo galimybės ribotos. Jis negali, kaip paprasti mirtingieji, pavyzdžiui, naudotis pažinčių programėlėmis. Ilgainiui sutikti žmogų atrodė misija neįmanoma. Apie tai princas Harry kalbėdavo savo draugams.

Violet von Westenholz susipažino su Meghan Markle, kai dirbo „Ralph Lauren“ mados namuose viešųjų ryšių vadove. Ji taip pat rengė serialo „Suits“ reklaminę kampaniją, o jame kaip tik vaidino Meghan Markle. Ji lengvai įsiliedavo į aukštuomenės sluoksnius.

Kai princas Harry pasiguodė vaikystės draugei, kad niekaip negali rasti sau merginos, Violet von Westenholz nuramino jį, kad turi tinkamą kandidatę. Taip Violet piršlybos pasauliui dovanojo naują porą.

Jos draugai, buvę įvykių sūkuryje nuo pat pradžių, teigia, kad princas į savo mylimąją žvelgia su tokiu pat švelnumu kaip pirmųjų susitikimų metu.

„Meghan jam iš tiesų pirmoje vietoje – princas ja sužavėtas. Jo draugams Meghan taip pat patinka“, – teigė neįvardytas šaltinis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai