Paaiškėjo, kada Meghan Markle ir princas Harry krikštys sūnų Archie

Meghan Markle ir princas Harry parodė savo naujagimio nuotrauką/Vida Press ir instagramo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-01 12:42
Pranešama, jog Meghan Markle ir princo Harry pirmagimio Archie krikštynos vyks privačiai. Vindzoro pilies koplyčioje numatomoje šventėje dalyvaus tik patys artimiausi karališkosios šeimos nariai.

Praėjus vos dviems mėnesiams nuo gimimo, šeštadienį bus pakrikštytas princo Harry ir Meghan Markle sūnus Archie. 

Jaukioje ceremonijoje dalyvaus iki 25 svečių. Bekingemo rūmų atstovė spaudai patikino, kad pašaliniai asmenys į vidų patekti negalės. Privačioje karalienės Elizabeth koplyčioje įvykusios šventės nuotraukomis karališkoji pora pasidalys jau kiek vėliau, po ceremonijos. 

Yra dar vienas dalykas, siejantis beveik visus karališkuosius kūdikius per Krikštynas, tai – istorinė mantija. Nėriniais puoštais krikšto rūbeliais, pasiūtais pagal karalienės Victorios vyriausiosios dukters krikšto marškinėlius, pasidabins ir mažasis Archie. Šie pirmą kartą buvo panaudoti per apeigas 1841-aisiais.

Primename, jog princo Harry pusbroliai George'as ir Louisas buvo krikštijami Šv. Jurgio koplyčioje, kai tuo tarpu princesės Charlotte krikštynos vyko Šv. Marijos Magdalenos bažnyčioje, kur kadaise buvo krikštyta ir jos močiutė Diana.

Naujausi straipsniai