Paaiškėjo dvylika atrankos į 2015-ųjų „Euroviziją“ dalyvių

Liepa Mondeikaitė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ketvirtadienį LRT televizijos studijoje vyksta pirmasis atrankos į 2015-ųjų „Euroviziją“ filmavimas. Jo metu į sceną lipa būsimo konkurso dalyviai, kuris iš jų atstovaus didžiajame „Eurovizijos“ konkurse paaiškės vasario pabaigoje.

Filmavimo metu „Eurovizijos“ atrankos dalyviai, kuriuos prieš tai atrinko profesionalų komisija, pirmąkart pasirodė žiūrovams.

Jau anksčiau Žmonės.lt skelbė, kad šįkart dėl teisės atstovauti Lietuvai didžiajame konkurse kausis Neringa Šiaudikytė, Liepa Mondeikaitė, pernai trečią vietą atrankoje užėmęs Vaidas Baumila, taip pat pernai per plauką nuo pergalės likusi Vilija Pilibaitytė-Mia ir seniau čia matytas Edgaras Lubys. 

Edgaras Lubys / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Paaiškėjo ir likusieji konkursantai. Dėl galimybės atstovauti Lietuvai dainų konkurse nusprendė susirungti Monika Linkytė, Reda Striškaitė, Milita Daikerytė, Jurgis Bruzga, Wilma La, „Rollikai“, Tadas Juodsnukis.

Šįmet nacionalinę „Eurovizijos“ atranką vesti vėl patikėta jau pernai čia matytam vedėjų duetui: Arūnui Valinskui ir Simonai Nainei, kuriai vedėjos kėdę šįmet atidavė gerbėjai. Balsuodami specialioje apklausoje jie vedėją rinkosi iš kelių kandidačių – S.Nainė nurungė Beatą Tiškevič-Hasanovą, Jurgą Šeduikytę, Neringą Čereškevičienę ir kitas. 

Antroji nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laida (65 nuotr.)
+59

Atlikėjus ir jų dainas vertino operos solistas Edmundas Seilius, prodiuseris Audrius Giržadas bei atlikėjas, kompozitorius ir prodiuseris Linas Adomaitis, 2004-aisiais pats dalyvavęs „Eurovizijos” dainų konkurse kartu su dainininke Simona Jakubėnaite, muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys ir Juozas Liesis.

Edgaras Lubys / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Nacionalinė „Eurovizijos“ atranka šįmet truks iki vasario pabaigos – tada paaiškės, kas Lietuvai atstovaus didžiausiame Europos dainų konkurse. Televizijos žiūrovai pirmąją atrankos laidą išvys jau sausį. 

2015-ųjų „Eurovizijos“ konkursas gegužės pabaigoje vyks Austrijoje, Vienoje. 

Edgaras Lubys / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Skaitykite daugiau