Paaiškėjo „Du balsai – viena širdis“ nugalėtojai: laukia įspūdingas prizas

„Du balsai – viena širdis“ finalas / Pauliaus Peleckio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-08 23:25
Šeštadienio vakarą LRT televizijos žiūrovai turėjo galimybę nulemti muzikinio šeimyninių duetų konkurso „Du balsai – viena širdis“ nugalėtoją. Laimėtojų pora gavo įspūdingą prizą – kelionę į žvaigždžių kalve vadinamą Holivudą.

Į sceną kovoti dėl pergalės lipo net penkios poros. Tai: mama ir sūnus Aurelija ir Rapolas Kęstutis Meškauskai, mama ir dukra Gražina Krikščiūnienė ir Reda Venediktova, brolis ir sesuo Ruslanas Kirilkinas ir Viktorija Koblova, žiūrovų balsavimų į konkursą grąžinti žemaičiai tėtis ir dukra Gedeminas ir Inga Jepšai ir komisijos valia į finalą sugrįžę Simona Nainė ir jos krikštasūnis Kipras Kliučinskas.

Po pirmojo etapo komisijos bei 150 studijos teisėjų sprendimu kovą paliko Ruslanas Kirilkinas su seserimi bei Simona Nainė su krikštasūniu.

Nors iš pradžių visos poros gavo apylygiai žiūrovų balsų, vėliau į priekį išsiveržė Gražina ir Reda bei Gedeminas su Inga. Po įtemptos kovos nugalėjo žiūrovų sprendimu į projektą po iškritimo grąžinti Inga ir Gedeminas Jepšai. „Į Holivudą iškeliaujame tam, kad vėl sugrįžtume“, – pergale džiaugėsi gerbėjų širdis užkariavęs Gedeminas.

Gedeminas ir Inga: 16260 balsų
Gražina ir Reda: 14545 balsų
Aurelija ir Rapolas: 9167 balsų
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai