Paaiškėjo daugiau detalių apie Maco Millerio perdozavimą narkotikais: po mirties buvo kruopščiai išvalyti jo namai

Ariana Grande ir Macas Milleris / Instagram nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-10 13:58
Vėlų penktadienio vakarą pramogų pasaulį sukrėtė skaudi žinia – mirė reperis ir buvęs dainininkės Arianos Grande vaikinas Macas Milleris. Pirminėmis žiniomis, jaunas vyras mirė perdozavęs narkotikų. Tai viskas, kas žinoma apie netikėtą Maco mirtį.

Reperio šeima išplatino pranešimą apie sūnaus mirtį.

„Malcolmas McCormick, gerbėjų žinomas kaip Macas Milleris, tragiškai mirė sulaukęs 26-erių. Jis buvo šviesa šeimai, draugams ir gerbėjams. Dėkojame už jūsų maldas ir prašome gerbti mūsų privatumą. Šiuo metu daugiau nieko nežinome.“

Kol kas nėra aišku, kokias narkotines medžiagas jis vartojo. Policijos skelbtame pranešime rašoma, kad Macui Milleriui sustojo širdis ir jis, be sąmonės ženklų, rastas savo namuose.

Tačiau pirmadienį paaiškėjo daugiau detalių apie paslaptingąją reperio mirtį. Pasirodo, į įvykio vietą atvykę pareigūnai rado sutvarkytus M. Millerio namus. Kaip spėjama, namai buvo išvalyti norint paslėpti narkotikų vartojimo pėdasakus.

Ariana Grande ir Macas Milleris / „Instagram“ nuotr.
Ariana Grande ir Macas Milleris / „Instagram“ nuotr.

Šalia Maco kūno buvo papiltas nedidelis kiekis baltų miltelių. Užsienio naujienų portale TMZ skelbiama, kad M. Milleris tokioje būsenoje tikrai negalėjo pagalvoti apie namų tvarkymą.

„Visiškai nelogiška, kad kažkas suvartojęs mirtiną dozę narkotikų, būtų pagalvojęs išsivalyti namus. Išmesti visus buteliukus, atsikratyti nelegaliais narkotikais“, – skelbė policijos pareigūnai.

Žmonės.lt primena, kad reperis mirė penktadienio rytą apie 10 val. ryto vietos laiku. Ketvirtadienį jis leido draugų kompanijoje savo namuose žiūrėdamas futbulo rungtynes.

Sekmadienio vakarą buvusi reperio mylimoji socialinio tinklo paskyroje pasidalijo jo nespalvota nuotrauka, tačiau jokio įrašo šalia nepaliko. Kaip rašė užsienio spauda – ji yra šokiruota staigios buvusio mylimojo mirties. 

Naujausi straipsniai